Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nem bírom se lelkileg se...

Nem bírom se lelkileg se sehogy. Miért pont mi? 2 hetes

Figyelt kérdés

Kórházba vagyunk két hetes kislányunkkal. Torokváladékba volt baktérium ami sok antibiotikummal szemben ellenálló. Azt mondták két féle antibiotikumot fog kapni vénásan ebből az egyik csak kórházban adható.

Azt mondták általában egy hét de én két nap után kivagyok idegileg. Fejébe volt a branül mára elgörbült hiába vigyáztam rá. Most kivették felvan dagadva mert szétnyomta a tű a vénàt.

hogy erősödjek meg lelkileg,? Egy ekkora gyereknek otthon lenne a helye a családjával.


2016. nov. 12. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Èn az ujszulott kislanyommal 1 honapot voltam korhazba. Szivbetegseggel szuletett sajnos....mindenhonnan csovek logtak ki....gepen volt...egesz nap azt hallgattam gofy amikot nem vert a kis szive sipolt a gep...remalom volt...de nem hagytam magam osszeomlani mert tudtam hogy ezek a gepek es infuzios csovek tartjak eletben....ugy kellett szoptatnom hogy ki ne essenek a gepbol ki ne csusszanak...borzaszto volt....minden percben beszeltem hozza hogy legyen eros hogy ketten legyozzuk az egesz vilagot es egeszseges lesz....nem adtam fel...es o sem..ma mar magylany es egeszseges mint a makk! Ne add feö te sem. Probals meg megkeresni a jo oldalat. Hogy ez a gyogyulashoz vezeto ut....szoritok ertetek!!!!
2016. nov. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom vannak ettől sokkal rosszabb betegségek de mikor egy hetet otthon voltunk kezdtünk szépen összeszokni mikor visszahívtak minket. Ráadásul van egy másfél évesem otthon.
2016. nov. 12. 08:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess más ottani anyukákkal, meríts belőlük, az ő esetükből erőt.

Én ezt tettem minden alkalommal, amikor kórházban voltunk.

Egy év alatt 4-szer.

2016. nov. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehéz. 5 hetesemmel voltunk 8 napot kórházban húgyúti fertőzés miatt. Az tartotta bennem a lelket, hogy napról napra jobb lett az állapota. Az utolsó otthoni héten egyre rosszabb lett minden. Az utolsó nap meg maga volt a pokol. Sokszor ránéztem a békésen alvó babámra és az eszembejutott mennyit szenvedett mielőtt behoztuk. Kibírható hét volt végül. Bár én rengeteg stresszt benyeltem mert 1 héttel korábban már bevittem de elhajtottak hogy csak hasfájós, etessem kevesebbet. Majd mikor visszavittem is olyan flegmák voltak, de ha már ismét bevittem azt mondták maradjunk bent 1-2 napig megfigyelésen. A gyerekorvos is azt mondta nem létezik, hogy egy nagyon speciális tápszertől fájjon a hasa, biztos csak álmos vagy fázik. Szóval felrobbantam ha az eszembejutott a kedves gyerekorvos. Mikor vettük le a mintát (rutinvizsgálat volt nem azért mert erre gyanakodtak) szegény vizeletén már ránézésre látszott, hogy a baj nem kevés.
2016. nov. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kitartás.

NEkem az segített, hogy inkább most egy hónap, mint ne jöjjön rendbe és egy egy életen át szívjunk.

2016. nov. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jajj istenem szegény picike, még csak két hetes és már a kórházban kötött ki :-( Kitartást és jobbulást kívánok, tudom hogy mennyire rossz amikor szenvedni látod a gyermekedet, az én lányom már idősebb volt amikor először kórházba kerültünk és csak 3 napra, de az is borzasztó volt lelkileg. Igen, az ember ilyenkor tudja hogy van sokkal rosszabb is, de ott és akkor ez a legrosszabb...Szerintem is a sorstársakkal beszélgess, öntsetek erőt egymásba, gondolom vannak szobatársak.
2016. nov. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd. Ez most kellemetlen nagyon és nem erre számítottál, de előfordul, benne van a pakliban. Ami vígasztaljon, hogy pár nap az egész és az égvilágon semmire nem fog emlékezni.

Egy kezeletlen bakteriális fertőzés ezzel szemben nagyon súlyos következményekkel járna...

Sajnos az anyaság ezzel is jár, nem csak a szép dolgokkal. Nekem az segített, amikor én voltam a picivel kórházban (ennél sokkal súlyosabb dolog miatt), hogy mi anyukák összefogtunk, beszélgettünk, támogattuk egymást. Ahogy javultak a gyerekek, a hangulat is egyre jobb lett. Még barátság is köttetett.

Ez neked rossz most, őneki törlődni fog. A szúrás szar dolog, de nem megy másképpen. A cél szentesíti az eszközt.

2016. nov. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!