Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ez a cukor szint megfelelő...

Ez a cukor szint megfelelő csecsemőnél? Amúgy pont gyenge súly gyarapodás miatt tesztelgették.

Figyelt kérdés
Gyermekem 10 hetes. Tegnap kivizsgálásokon voltunk. Reggel 6-kor szopizott és utána egész nap a dokikra várakozás miatt( felhívták a figyelmet arra hogy nem ehet a Vizsgálatok előtt) újra csak délután 4-kor evett. Előtte 3-kor vettek tőle vért és néztek vizeletet is. Szóval a vércukorszint 4,5 lett ami jó,de Ennyi ,,éhezés,,után nem magas? Vagy csak pont jól működik és beosztotta a szervezete ami volt ? Vizeletbe nem találtak amúgy cukrot.

2014. dec. 12. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szegény én sajnálom egy kicsit, hogy reggel 6 óra után csak délután 4-kor ehetett.

Ez a vércukor megfelelő, nem magas, pont jó. Ha nincs a vizeletben cukor, akkor nincs probléma szerintem. Bár, elég későn vették a vért szegénykétől.

Csak szopizik? Ha nagyon keveset hízik gyakran szoptasd, akár 2 óránként is, anyatejjel nem tudod túletetni.

2014. dec. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is sajnálom szegényt,ott cuppogott hogy éhes. Anyatej+tápszeres és mégis csak a minimum elvárhatót hízza. Pedig szopizik 1,5-2 óránként és minden 2.szopi után kap még 90 ml tápszert. Vezetem naplójában is hogy mikor mennyit szopik,eszik. Kb nem akarják elhinni az adatokat 😩 Persze azért azt hozzá teszem hogy max 13 órát alszik összesen és amikor ébren van akkor egy pillanatra se áll le a keze-lába. A neurológus annyit mondott nincs baj,kifejezetten jó az izomzata és nagyon élénk. Pár vizsgálat eredménye még nincs meg,de eddig minden negatív.
2014. dec. 12. 14:34
 3/3 A kérdező kommentje:
Jajj és köszönöm a választ 😊
2014. dec. 12. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!