Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hányás, -hasmenés vírus...

Hányás, -hasmenés vírus mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés
5 éves kislányom éjjel elkezdett hányni.gondolom elkapott valami vírust.hány napig tart és mennyi a lappangási idő?van egy 2éves öccse ő még nem beteg..reggel mindenképp visszük a dokihoz
2016. nov. 14. 00:36
 1/7 anonim ***** válasza:
2-3 nap de a virustol fugg.
2016. nov. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek 3 napig tartott de még a hasfájás maradt vagy 4-5 napig, mire teljesen visszaállt a rend. De ő sokkal kisebb volt.
2016. nov. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekunk az 5 eves letudta 1 db hanyas,1 db wc-zessel, a kicsi (3éves) fél napig mindent kihanyt..utána mindkettonel mintha mi se tortent volna..mi az apjukkal szinten fel nap massziv hányás,de utana meg 1-2 napig eleg cudarul voltunk...nalunk a nagy nyalta be valoszinuleg 2 nappal utána lettunk mi betegek.
2016. nov. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja es egy tanacs,hivd fel a dokit,es kerdezd meg mit javasol..en tuti nem vinnem le,egyreszt ez magatol.gyogyul,masreszt a gyereknek se hiszem,h jolesne az autozas..harmadreszt meg megfertoztok mkit a rendeloben is..
2016. nov. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk most legutóbb (múlt héten) 8-10 óra volt max mindenkinél.

Gyerek pl 6 körül kezdte este, hajnali 1-re túl volt rajta (másnap reggel még volt kis hasmenés, de nem vészes).

Én reggel 5kor kezdtem, 15-kor már nem volt semmi bajom.

2016. nov. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, és nem vittem orvoshoz a gyereket, mert nem kívántam még valami taknyot is összeszedetni vele.

Szóltam az oviban előre, hogy nem lesz igazolása (2 napot tartottam otthon). Nem is hiányolták.

2016. nov. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy írják a többiek, ezzel nem kell az orvoshoz rohangálni, erre nincs gyógyszer, diétáztasd.
2016. nov. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!