Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 16 honapos babámnak piros...

Tündi0212 kérdése:

16 honapos babámnak piros pattanás szerű pöttyök a szája körül mitol?

Figyelt kérdés
2 hete jött ki neki a szája körül elég csunya most mar olyan mintha szaradna de igy viszont csunyabb! Voltunk orvosnal aki azt mondta hogy vagy a fogzastol vagy hogy beteg volt es a virustol de nem kaptunk ra semmit! Olvastam a neten hogy gombas fertozes is lehet mivel kenjem popsikenocsok nem jok orvos szerint elmulik de mar 2 hete nem ! Felek hogy belul is lesz ! Volt mar valakinek ilyen? Elore is koszonom
2016. nov. 18. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vidd vissza az orvoshoz!
2016. nov. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Pont nàlunk is ez a problèma, de màr màsfèl hònapja. A gyerekorvosnàl voltam kb 1 hònapja, annyit reagàlt h hagyjuk, majd elmùlik. Aztàn pàr hete kenem neki bephantennal èjszakàra, reggelre elmùlik. Viszont napközben ùjra előjön neki. Jövő hètre kaptam időpontot bőrgyògyàszhoz..
2016. nov. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha a tied cumizik, lehet attòl is, h nem kapp levegőt alatta a bőre.
2016. nov. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi pedig 1,5 het mulva kaptunk idopontot a borgyogyaszatra!soha em cumizott!!! Nagyon aggodom hiaba viszem vissza nem ir fel semmit!
2016. nov. 18. 13:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia. Hasonlò probléma van a lanyomnàl is. Ő 19 hònapos. Elvittem orvoshoz steroidos kenőcsot kapott. ( 0,5 % -os Hydrocortisone) Es 2 hete kenem es nem javul. Néha elhalvanyodik, de mindig visszajön. Annyit mondott nekem, hogy ez valakinél kijön fogzàskor, ne aggodjak. De nem hasznàl a krém és azt mondta amikor jeleztem neki, hogy csak használjam. Ha valaki tud megoldást engem is érdekelne. Megkérhetnèlek, hogy megirod majd mit mondott a bőrgyogyász? Köszönöm🙃 És remélem megoldodik gyorsan.🙃
2016. nov. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok. Vagyis megirjátok🙃🙃🙃🙃köszönöm.🙃
2016. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Elvittük masik orvoshoz aki azt mondta hogy fogzik es a nyaltol vagy valami olyat tett a szajahoz ez nem veszelyes es nem fog tovabb terjedni mert en feltem hogy esetleg fertozes es a szajaba is lesz! Behpanten pluszot mondta hogy hasznaljuk de csak a plusszos a jo
2016. nov. 20. 13:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Hali. Ùgy nèz ki h mi ràjöttünk a csùnya pattanàsos kiütès okàra. Mèz. Mèzesteàt ivott mindennap..elhagytam a mèzet, eltűntek a kiütèsek.
2016. nov. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2es voltam.
2016. nov. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok. 3.-ik vagyok. Nálunk is javul a helyzet. Mi a tehén tejet hagytuk el szintén orvosi tanácsra. Volt egy hányásos virus fertőzése es a virus csinált a belében a felszivódással ( angolul magyarázott nem mindent értettem pontosan). Az a lényeg, hogy átmenetileg elhagytuk a tejet es pár hét mulva be kell vezetni újra lassan. Egy probát megér alapon most soja junior (1-3 éves korig) vitaminozott tejet kap. És szépen javul neki.🙃 Remélem mindenkinél javul a helyzet. Szép napot.
2016. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!