Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mikortól érheti furdővíz a...

Mikortól érheti furdővíz a bcg oltás helyét?

Figyelt kérdés
Szeretném megint kádban furdetni, nagyon szeret uszkalni. 2 hete oltották be. Még semmi nem látszik az oltás helyén.

2016. nov. 25. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
nekem senki nem mondta hogy nem érheti azt víz... ki mondta ezt neked? én simán fürdettem mindegyiket, sose lett bajuk tőle.. :)
2016. nov. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Nekünk is érte a víz az oltást, semmi baja nem lett.Annyi hogy ha megázik és (fityeg bőrdarabka vagy ilyenek) akkor sem szabad leszedni, lekapargatni, ledörzsölni.
2016. nov. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat
2016. nov. 25. 11:35
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

2 hete???


Aznap nem érheti vìz,mert egy pici seb. De ennyi.

2016. nov. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na akkor megkönnyebültem. Holnap teszem is bele a kádba :) Az orvos mondta, hogy nem érheti víz. Úgy tűnik nem figyeltem eléggé. Román volt a doktornő, mindig félek, hogy nehogy valamit félre értsek.
2016. nov. 25. 12:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, hogy megint kádban fürdetni? Nem Magyarországon élsz? Mert itt minden újszülött mielőtt hazaengedik megkapja a kórházban. Tehát simán lehet már fürdetni, illetve már a kórházban is teljesen vizes lesz fürdésnél.
2016. nov. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koraszülött volt és nem kaphatta be addig, amíg 2500 gramm nem lesz. Ezt a súlyt itthon értük el.
2016. nov. 25. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!