Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi a francért nem csillapítja...

Mi a francért nem csillapítja a gyerekem köhögését a Sinecod szirup?

Figyelt kérdés

8 éves fiam 2 napja vahul éjjel , adtam neki estérekb 2 órája 10 ml a megfelelően leírt szirupot! Nos 3 percenként mert nézem figyelem köhög!!Itattam vele már mézes teát is!!

Kész vagyok hogy ez a szar nem hat!!😈😈😈

Ajankanátok valami jobbat?

Illetve ami hat is?

Köszönöm


2016. dec. 4. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

A Sinecode-ot száraz köhögésre adják.

Ha hurutos, akkor nem fog hatni.

Amúgy orvos látta? Mert nem mindegy mi baja...

Asztma, krupp, vírus, allergia? Sok minden okoz köhögést...

2016. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudom (nem vagyok orvos "csak" gyakorló anya), h a száraz köhögésre való cuccot nem szoktak lefekvés előtt adni, hisz ez felszakitja a váladékot, emiatt minden lesz, csak alvás nem. A sinecod még pont ilyen, ami felszakitja a váladékot. Szóval vlsz ez lesz a baj.
2016. dec. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Sztem a színecod köhögéscsillapító 2-es. Nem szaggatja fel a váladékot... mert nem köptető!
2016. dec. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
#3 lehet, h keverem másik sziruppal, akkor bocsánat :)
2016. dec. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

A Sinecod egy nagyon erős szer, a köhögési ingert csillapítja (ahogy az első is írta), ezért ha hurutos, felszakadó köhögése van a betegnek, tilos estére adni, mert így a felszakadó hurutot nem köhögi fel és akár meg is fulladhat. Nem véletlenül lehet csak receptre kapni.


Tehát a nagy kérdés, hogy száraz vagy hurutos köhögése van-e a gyereknek. Hétfőn vidd el az orvoshoz.

2016. dec. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Fogalomzavar!!

A Sinecod csillapit nem koptet!!

De mar alszik nem kohog!

Elnezest az ekezetek hianya miadt,a telefonom egyszeruen nem akarja irni!

Koszi a valaszokat

2016. dec. 5. 02:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!