Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi lehet ez visszafertőződhettek?

Mi lehet ez visszafertőződhettek?

Figyelt kérdés

Kislányom kezdődő baloldali tüdőgyuszija volt kapott rá Supraxot 1x8 ml,adtam neki 10 napig ugyanis közben a fülei kifakadtak tehát valszeg ráment a füleire is és fül orr gégész tanácsára adtam neki 10 napig !A picifiam 2 éves mult szintén ezt kapta de ő csak köhögött , csak ő 5 ml ha jól emléxem!!

A lènyeg hogy e kúra nov 27.ig tartott ,majd dec 8.án visszatértek ugyanezek ,köhögés, takony ,csak társult láz is !!

Mi lehet ez már teljesen kivagyunk !!

Ha és lehet az volt a baj hogy közben nem adtam nekik probiotukumot??

Nem volt rá pénzünk 😢😢


2016. dec. 11. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen pici korban egyik betegség jön a másik után. Ezt orvos tudja megállapítani, de nem hinném, hogy a probiotikum hiányától visszaestek volna. Vidd ismét orvoshoz, ő fogja megállapítani, mi a baj.
2016. dec. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Holnap viszem oket termeszetesen!

Bocsi az ekezetek miatt ,nem irja a telefonom

2016. dec. 11. 22:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem a probiotikum, ezt el ne hidd akárki állítja.
2016. dec. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!