Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Péntek óta rekedt és köhög a...

Péntek óta rekedt és köhög a lányom. Ma elvittem orvoshoz, kruppot állapított meg. Ez tényleg az?

Figyelt kérdés
Nem volt ugatós köhögés, sem nehéz légzés. Tegnap óta vegyes a köhögése, már hurutosodik. Calciumot és köptetőt kell szednie, meg kaptunk kúpot. Lehet, hogy rekedtséggel megúsztuk?
2016. dec. 12. 12:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 2 éves.
2016. dec. 12. 12:45
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Nincs orvosi diplomam, nincs x ev tapasztalatom, es nem is lattam eloben a lanyod tuneteit.


Az orvosnak mindez megvan. O jobban ert hozza, hallgass ra, ne rank.

2016. dec. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A fő kérdésem arra irányul, hogy megúszhatjuk-e csak rekedtséggel. Rosszul tettem fel a kérdést, doktornő szavaiban nem kételkedem.
2016. dec. 12. 12:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

persze, meguszhatjtok. De jobb ilyenkor felkszlni egy esetleges rohamra, mint homokba dugni a fejunket, mint ahogy itt mostanaban sokan hirdetik, hogy a pozitiv gondolkodastol gyogyul meg a gyerek...

Figyelmeztetett mar minket is az orvos, hogy keszuljunk az ejszakara, de eddig szerencsere nem volt gond. kop-kop..

2016. dec. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

megúszhatjátok kizárólag rekdtséggel... de a már hurutos köhögés is képes éjjel egyik pillanatról a másikra fulladássá fajulni.

aludjon hideg szobában a pici (ilyenkor én a rendes kinti overálljában altattam nyitott ablaknál), vagy menjen ezerrel a hidegpárásító. ha a következő 1-2 éjjel nem lesz gond, akkor jó eséllyel később sem.

2016. dec. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lányomnak sem volt ugatós köhögés, csak eleinte rekedt volt majd egyre erősödő húzós légzés, kórház lett belole. Nagyon oda kell figyelni. Ahogy előttem írták, hideg levegő, hidegpárásító, ha van inhalalo készülék akkor salvus vízzel nagyon hatásos!
2016. dec. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy telt az éjszaka? Jól vagytok?
2016. dec. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed, jól. Egyszer köhögött ilyen furán kb. 1 percig, de fél sem kelt rá. Nem fulladt utána sem. De még mindig rekedt. De már nagyrészt hurutosan köhög. Orra is folyik. Egész éjjel párásítottam.
2016. dec. 13. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!