Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kapható 1-2 éveseknek vény...

Kapható 1-2 éveseknek vény nélküli vaskészítmény?

Figyelt kérdés
Tudtok ilyet?
2016. dec. 31. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Vasat nem adnék a kisgyereknek csak akkor ha orvos add rá utasítást. Kérdezd meg az orvostól, hogy melyik készítményt kell szedni.
2016. dec. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kell neki, ez nem kérdés.

Maltofer helyett keresnék valamit, meet csak ezt az egyet írják fel, de még én is rosszul toleráltam.

2016. dec. 31. 08:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Mondd meg az orvosnak, hogy ezt nem bírja szedni. Írhat másikat. Mi egyszer aktiferint kaptunk, semm gondot nem okozott.

Béres cseppben van még van, de ha nagyon vashiányos, akkor ez kevés.

2016. dec. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is írtak fel másikat. Aktiferrint.
2016. dec. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Megpróbálom ezt felíratni.
2016. dec. 31. 09:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam sem bírta a Maltofert. Szorulása volt tőle. Azóta Aktiferrint kap, azzal semmi gond.
2016. dec. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ezt a fajtát lehet egyébként tápszerbe keverni?

Mert a tájékoztatóban csak víz és gyümölcslé szerepel (egyiket se issza szívesen), a Maltofert pedig lehet abba.

2016. dec. 31. 12:48
 8/9 anonim ***** válasza:

mi is most a maltofer helyett az aktiferint használunk.

de en próbálok étkezéssel rásegíteni meg vannak különböző ivólevek amik direkt vas pótlásra vannak.

2016. dec. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Virgonc lila dobozos gumicukor. 60 db kb 1700 Ft. Vény nélkül kapható patikában.
2016. dec. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!