Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Sok-sok piros szál az egy...

Sok-sok piros szál az egy éves lányom székletében? Ez lenne a véres széklet? Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
2017. jan. 9. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vagy a répa.
2017. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Laborban egyszerűen azonosítható.
2017. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mit evett az elmúlt néhány napban? Volt közte piros?
2017. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A répára nem gondolnek, mert 6 hos kora ota eszi, es meg sosem lattam hasonlot. Nyilvan laborban meg tudjak mondani, ezt en is tudom. A kerdesem az lett volna, hogy ilyen-e a véres széklet. Mert ha igen, nyilvan az elso utam holnap a gyerekorvoshoz vezet.
2017. jan. 9. 17:29
 5/12 A kérdező kommentje:
Paradicsomot, répát evett,de semmi egyebet, ami piros.
2017. jan. 9. 17:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy milyen a közérzete. Betegnek tűnik-e, étvágytalan-e, van-e láza. Ha jó az általános állapots, ne ijedj meg. Bélfertőzések magas lázzal járnak. Ha bágyadt, orvos kell és folyadék.
2017. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet, meg bármi más is. Esetleg fotózd le a székletet, hogy az orvosnak meg tudd mutatni!
2017. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a paradicsomtol.
2017. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Paradicsom héja esetleg?
2017. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

a paradicsom héjától nem szál lenne.

inkább tejfehérje allergia.

fotózd le, ha tudod, vagy próbáld fültisztítóval szétnyomni, akkor látszik, hogy paradicsomhéj-e. Lehet, hogy nem ismétlődik, de volt.

2017. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!