Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nem tudja letenni a lábfejét,...

Nem tudja letenni a lábfejét, megfázása van, járt már valaki így?

Figyelt kérdés

3éves kisfiamnak mostmár 4napja van láza, valószínűleg infulenzából lábal kifelé, estére kapja is az antibiotikumot. Ma is sokáig feküdt, 10kor kelt volna fel de nem tudott lábra állni. Mozogni mozog a bokája, mozgatásra nem os sír de mikor egyenesedni kellene azt nem bírja. Először mászott ,mostmár extra lábújhegyen megy, de nem teszi le vagy ha véletlel úgy dől hogy lekerül elkeseredik. Orvos 3tól van természetesen telefonálok, viszem

Vagy rögtön ügyelet?


2017. jan. 27. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Napközben nincs ügyelet.
2017. jan. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor a kórházba, valahova csak bevihetem ha nagy a baj...
2017. jan. 27. 12:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hol laksz. Érdemes volna felhívni a gyerekorvosi rendelőt és ott érdeklődni, ők tudják hová lehet fordulni adott esetben.
2017. jan. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Debrecen mellett, és a háziorvosnál max fél 3tól elérhető valaki. De nem is ez a lényeg....mekkora lehet a baj? Érdemes-e riadót fújni?
2017. jan. 27. 12:43
 5/10 wadgulya ***** válasza:

Mennyire lázas?

fejfájása van?

fejét tudja előre - hátra hajtani?


próbáld ezt : egyenesen nyújtott lábakkal ül a földön vagy ágyon és kérd meg hogy előre hajolva fogja meg a lábujját.

ha nagy a baj, neadjisten agyhártyagyulladás, nem tud sírás nélkül előre hajolni!

2017. jan. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
influenza esetében végtag- és ízületi fájdalom bőven lehet, én felhívnám a kórházban a gyerekosztályt, hogy mit mondanak, de hozzáteszem én elég paramami vagyok, jobbulást!
2017. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem, vírusfertőzésre miért szed antibiotikumot?
2017. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem szed, de a doktornő aur mondta 3napnál tovább lázas és köhög, adjam neki mert akkor valószínűleg szövődmény.
2017. jan. 28. 05:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos?
2017. jan. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Infulenza, izületi gyulladással
2017. jan. 28. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!