Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hétfőtől lázas, miért?

Hétfőtől lázas, miért?

Figyelt kérdés
Hétfőn lázasodott be a kisfiam, kedden szerdán magas makacs láza volt, csütörtökön még 2felszaladt, majd péntek jajnalra is. Tegnap egyszer 38nál kapott lázlehúzót és este fekvésnél hőemelkedése volt. Most megint lázas lett. Közben bekerültünk a kórházba, de a tüdeje tiszta (hiába köhög) a vérképe állítólag rendben, letudták hogy vírus és nem.kap semmit...de még mindig lehet lázas vírustól? Miért nem adnak semmit?
2017. jan. 28. 06:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia. Igaz h nem gyerek vagyok de itt ahol elünk olyan virus van h nem lehet vele mit kezdeni. En 3 napja 40 fokon langolok....hiaba kaptam 4 fèle gyogyszert nem hasznal...a hűtő fürdö volt jo....
2017. jan. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tavaly ugyanez volt nalunk is, influenzaszeru tunetekkel, magas laz, kohogessel korhazba kerultunk. 3 napig kapott antibiotikumot, ekkor mar 6 napja volt 40 fokos laza a lanyomnak, 2,5 eves volt akkor, antibiotikum valtas utan azonnal elmult a laza a 7. napon es onnantol kezdve javult.
2017. jan. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Azota sem tudom, milyen betegség volt ez pontosan, lenyeg, hogy onmagaban a lazcsillapitas, kupok, szirupok, hutofurdok egyaltalan nem voltak hatasosak, kellett az antibiotikum.

Hozzateszem, ismeros orvos adott neki masik antibiotikumot, amitol jobban lett, elotte a kezeloorvos nem nagyon foglalkozott vele, hogy nem javul az allapota.

Jojo, az antibiotikum legyen az utolso es ugye pl. virusnal nem is adhato, de ha egy lazas allapot, betegseg hosszas ideig elhuzodik, akkorar mindenkepp indokolt.

2017. jan. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert nem tudnak mit adni. Vírusra nem használ az antibiotikum, csak baktériumra. Gondolom azt mondták, hogy lázat csillapítsátok és kapjon sok folyadékot.
2017. jan. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Van ilyen 3 napos láz,kisgyerekeknél.
2017. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hétfőtől lázas vagyis nem 3nap hanem már 5nél tartunk. Itt fekszünk bent a pulmonológián és igen csak lázcsillapítás megy. Úgy érzem soha nem gyógyul meg és soha nem mehetünk haza...így semmi nélkül..
2017. jan. 28. 20:02
 7/11 anonim ***** válasza:

Beszelj a kezeloorvosaval, adj neki penzt es akkor hatha jobban figyel majd a gyermekedre... sajnos ilyen vilagban elunk...

mondjuk hetvege van, azt nem irtad mikor kerultetek be, de hetvegen ugye csak ügyeletes orvos van, aki rohangal az osztalyok kozott, nem tud ugy odafigyelni es javareszt nem is szeretik es akarják a kezeloorvosok altal kiadottakat felulbiralni.

Hetfon biztosan lesz a kezeloorvos, celszeru lenne akkor vele beszelni.

2017. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Pénteken kerültünk be...
2017. jan. 29. 04:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem már szombat óta lázas. Eleinte 38,5 volt a legmagasabb. Hétfőn kaptunk ospent. De hétfőn már durván 40foknál volt a láza. Másnap jobban volt csak napi egy hőemelkedés. A gyógyszertől meg egyenesen öklendezett.Mivel az összes adagot kihányta hétfőtől-szerdáig ezért megint visszajött a láza. Mivel három nap alatt két adag maradt benne sikeresen. Tegnap visszamentem a láz miatt a dokihoz. Most Sumammedet kapott mert azt csak napi 1x kell bevenni. Ja és ezek mellett kínzó száraz köhögése is van. Szó szerint kínzó. Van ilyen komolyan,hogy már ötödik napja szenvedünk ezzel? Elvileg a városunkban több gyereknek vam ilyen vírusos torokgyulaldása. De könyörgöm. Enyire durva betegsége még soha nem volt pedig a skarláttól kezdve mindenen átmentünk. Szörnyű.
2017. febr. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolso! Nagyon figyelj a folyadekpotlasra, mert a leirtak alapjan konnyen kiszaradhat a gyermeked es az egyenes ut a korhazba.

Mi ugyanigy jartunk tavaly, maig sem tudom, hogy mi volt a betegseg, szerintem influenza, csak az antibiotikum segitett.

A sunamed jo, hatha segit!

2017. febr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!