Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ti elvinnétek dokihoz ha csak...

Ti elvinnétek dokihoz ha csak köhög, de nem lázas?

Figyelt kérdés
Náthával indultunk, körülbelül 4 napja tart a dolog...a nátha is jelen van még, lassan de mintha javulna...viszont köhög és rekedt mellette a lányom (inkább rekedt, a köhögés nem nagyon sikerül neki) viszont hallani a hangján hogy le van neki tapadva a trutyi...sinupretet adok neki, illetve kakukkfüves fürdővel próbálkoztunk a hurutoldásra...holnap tudnám elvinni orvoshoz, mert van egy pici baba akit nem akarok a rendelőbe vinni, ezért se vittem el eddig
2016. dec. 14. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
persze! mindenképpen jobb kivizsgáltatni!!
2016. dec. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Ha nincs laza, akkor az orvos sem tud vele mit kezdeni. Legalabbis egy jobb orvos nem fog antibiotikumot felirni kohogesre, vagy barmilyen mas erosebb gyogyszert. A gyogyszertarban lehet kapni Ambroxolt, ami mar 2 eves kortol adhato. Nekunk az segitett. Ezenkivul kakukkfuves tea, ha nagyon pici meg, vagy nem szereti, akkor kakukkfuves furdo. Az is segit, ha lefekves elott mentholos balzsammal bekened a mellkasat.
2016. dec. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezzel egyszer megjártuk. Fiunk csak kohogott. Ráadásul nyár volt, 40 fok. De a ferjemet nem hagyta nyugodni, elvitte dokihoz, kiderült, hogy atípusos tüdőgyulladása van. Azóta inkább elvisszük bármi van, kérünk időpontot, így várni sem kell, és pár perc a vizsgálat. Akkor is a doktornő ahogy hallgatta a tüdejét már mondta a diagnózist.
2016. dec. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A lányunknak kétszer volt már tüdőgyulladása láz nélkül. Csak köhögött, semmi más tünet nem volt.
2016. dec. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
#2-es vagyok. Azert a sok "kedves" lepontozonak mondanam, h nem azt mondtam, h nem kell orvoshoz vinni es nyilvan nem arra az esetre ertettem, amikor mar tobb napja kohog a gyerek es csak varjuk, h majd elmulik...
2016. dec. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ok meggyoztetek holnap viszem
2016. dec. 14. 15:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok?
2016. dec. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
elvittem. csak natha, antibiotikumos orrcseppet irt. koszi az erdeklodest
2016. dec. 15. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!