Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A fülgyulladásnak mindig van...

A fülgyulladásnak mindig van jele? Vagy valakinek van egyéb ötlete?

Figyelt kérdés
16 hónapos a kisfiam. Mostanában nagyon nagyon rosszul alszik. Ordítva kel fel éjszaka többször és nappal se alszik fél óránál többet. 16 foga van, úgyhogy fogzást nem tartom valószínűnek meg fogzás közben se aludt ilyen rosszul sose, meg annak ennyi idő alatt más jele is kellenne legyen. Volt már húgyúti fertőzése így a vizeletét megnézettük, negatív. Étvágytalan is. Láza, hőemelkedése nincs. Nem puffad, nem vezettem be újdonságot pont a viselkedése miatt. Én már nem tudom elképzelni mi baja lehet. :( kb 2 hete tart ez az állapot.
2017. febr. 7. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem történt valami változás mostanában? Nem érte valamilyen kellemetlenség (kutyatámadás, leesés), amitől megijedhetett? Vagy esetleg veszekedés, kiabálás otthon? Esetleg nem vigyázott rá rokon, és ott történt valami rossz élmény?
2017. febr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Babát várok, 19 hetes vagyok. Nem tudom ebből mit ért meg. Más változás nincs, nem veszekszünk, más nem vigyázott rá jó ideje, a férjemmel meg szoktuk oldani, de rajong az apjáért szóval azt kétlem, hogy az megviselné. Lehet a terhességem ekkora hatással egy kisgyerekre mikor még jóval odébb van a szülés?
2017. febr. 7. 10:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Mibol gondolod, hogy nem fogzas? 20 tejfog van, attol a maradek 4 mar mocoroghat kifele...

A fulfajasnak az a jele ha megnyomod a fultovet meg az arc felol a fule tovet akkor felsir, esetleg el kapja a fejet, nyulkal a fulebe kozben sir. Kb ezek. Lehet olykor lazas is miatta stb stb.

De azt mondjak lehet ez a szeparacios szorongas is.

2017. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Most megnyomtam, vigyorogva tolta el a kezem szóval csak nem az a baj.

Átlagos időben jöttek a fogai ezért nem gondolnám, hogy már jönnének a leghátsó fogai meg fogzásnál van 2-3 széklet is naponta, most csak napi 1. Ha meg mélyen mozognak eddig nem tapasztaltam nála, hogy az is megviselné már. Bár sose tudni.

Szeparációs szorongásra nem gondoltam, bár 8-9 hónaposan közel se járt ezzel.

2017. febr. 7. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!