Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3 hónapos babának ha 37,8 a...

3 hónapos babának ha 37,8 a hőemelkedése akkor vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Végbélbe mértem 38,3 levontam fél fokot és így 37,8 lett. Adtam neki lázkúpot és lement 37,2re. Félek elkapta tőlem az influenzát.

2017. febr. 8. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Hőemelkedésre én még ilyen picurnak sem adtam volna kúpot.... Nem szabad folyton csillapítani, felesleges.

Én megvárnám, hogy mi lesz belőle, ennyivel nem vinném orvoshoz...

2017. febr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Nem, es 38 alatt hoemelkedes, nem kell adni neki semmit.

Csak artasz neki vele.

2017. febr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

3 hónapos baba!!!! Jól tette h adott kupot.

Nagyon pici ő még ahhoz h kiserletezzen rajta...vajon meddig megy fel neki.

Én elvinnem orvoshoz. Vagy max holnapig varnek de nem tovább.

2017. febr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Én mindenképpen elvinném orvoshoz!
2017. febr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nappal 38 alatt nem adtam a 3 és fél hónaposnak és elvittem a legközelebbi rendelési időben dokihoz. Kora délután ment föl neki, aznapi rendelésnek már vége volt. Figyeltem folyamatosan, éjszakára 37,8-nál adtam egy kúpot és másnapi rendelésre elvittem.

Szerintem egy 3-4 hónapos baba meg pici ahhoz, hogy otthon megfigyelgessünk...jobb, ha a doki meghallgatja, ránéz.

Különben én 37,8-al a 4 évesemet is elviszem...(mondjuk neki ovi miatt amugy is kell igazolás).

2017. febr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Voltatok orvosnál?

2017. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!