Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miért csak reggel köhög...

Miért csak reggel köhög hurutosan?

Figyelt kérdés

Kisfiam pár napja nathas.

Folyik az orra és időnként köhög.

Nem sokat de az anyai fül mindent meghall ☺

Reggelente mikor felkel és utána kb az első két órában még köhög hurutosan. Aztán egész nap semmi vagy ha igen az is száraz köhögés.

Ez mitől lehet?

Köptetőt adtam neki hétvégén de nem oldotta fel nem jött neki a hurutos köhögés. Úgy lehet az csak pont az ellenkezőjét váltotta ki h kohogtette.


2017. márc. 14. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:

A száraz levegő miatt. Szellőztess minél többet, reggel és délután is, 5-10 perceket legalább.

És párologtass nyugodtan.

2017. márc. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is hurutosan köhögött reggelente elvittem orvoshoz de semmit sem tudott mondani. A tüdeje tiszta és a torka is. Pár napig tartott és el is múlt. Viszont én nem adtam neki köptetőt. Én mindig a védőnővel szoktam konzultálni mielőtt orvoshoz viszem. Mindig azt mondja hogy amíg nem lázas és a kedve ill az étvágya is jó addig ne vigyem de ha megnyugtat akkor vigyem nyugodtan. Én is ezt tudom tanácsolni neked. A köptetőt viszont nem adnám ha nem jön fel semmi.
2017. márc. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A vízszintes helyzetben így rakódik le a trutyi. Vannak akik ilyenkor nem is tudnak cdak félig 7 ülve aludni. Nem tudom, hogyan használod a köptetőt, de igazából a rengeteg folyadék oldaná a váladékot, amit meg kellene mellé inni. Nem is szoktam adni nekik. Illetve a kamillás inhalálás vált még be nálunk.
2017. márc. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyétek ki a felesleges betűket! :-)
2017. márc. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem kedves utolsó
2017. márc. 14. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!