Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Lázcsillapításra Algopiryn 15...

Lázcsillapításra Algopiryn 15 éves lánynak jó? Reggel óta beteg, rázza a hideg, köhög, és mostanra 39.2 a láza

Figyelt kérdés

Rég volt beteg így ezen kívül Algoflex forte van csak itthon és Neocitran. Ha feljebb megy a láza akkor hívjam az ügyeletett?

Nem tudom mit csináljak, legközelebbi ügyeletes gyógyszertár 25kmre van.


2017. febr. 5. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, az 5 éves kislányom pár hónapja nagyon lázas volt, a gyerekorvos fél algopirynt javasolt.
2017. febr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nyugodtan vwhet be algopirynt.
2017. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nem értem, hogy még min hezitálsz?

Már rég telefonáltam volna.

2017. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
algopiryn jó
2017. febr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Add csak neki az algopirint, az ügyeletet meg felesleges hívogatni, ők sem tudnak mást adni rá, lázzal nem lehet mást kezdeni. Valószínűleg influenza. Figyelj, hogy igyon sok folyadékot.
2017. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Az Algopyrin lehúzza a lázát, de rettenetesen izzadni szoktak tőle a betegek, erre figyelj. Igyon és ne takard be nagyon, hogy le tudja adni a hőt.
2017. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!