Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kisfiam szeme szinte mindig...

Kisfiam szeme szinte mindig "piros". Négy és fél hónapos. Reggel is néztem ma, és ugyanúgy be van picit vérezve. így nem hiszem hogy fáradtság miatt lenne. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

2016. szept. 12. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
5 hónaposomnak is sokszor ilyen, jól alszik. Szemész azt mondta légkonditól vagy naptól van. Azóta nem légkondizunk sehol, mégis néha ilyen.
2016. szept. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálunk nincsen légkondi, meg szeles időben sem nagyon van kint, max babakocsiba, oda meg nem nagyon fúj be a szél.. :/
2016. szept. 12. 08:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem viszed orvoshoz?
2016. szept. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma megyünk délután, de érdekelt volna, hogy volt e valakinek hasonló és mi lehet az oka. Mindig megkérdeztem inkább az orvost fölöslegesen is, de néha olyan érzésem van, hogy nem elég alapos. Vagy én vagyok túl aggódós... :) Első baba.
2016. szept. 12. 08:54
 5/5 anonim ***** válasza:

allergia

ha repked a levegőben pl háziállattól mikroszintű hámréteg vagy szőr

vagy valami takarója atkás, poros

vagy légkondi

vagy poros növényzet(elvileg a gyerekszobába nem is jó növényt tartani)

vagy a körforgóról hullanak a láthatatlan plüssbolyhok


számtalan oka lehet

2016. szept. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!