Gyermekkori tikk?

Figyelt kérdés

5 évesem egy csúnya hiszti után tikkel, szemöldök húzogatása, nyak nyújtogatása stb. van. Orr mozgatással kezdődött, az utóbbi 4 hétben semmi nem történt, viszont ha stressesebb napja van, akkor folyamatosan csinálja.


Majd csak áprilisra van időpontunk orvoshoz. Mire számítsak? Tourett szindróma a legvégső, olvastam róla. Nagyon el vagyok keseredve. Nem dadog, más baja nincs (még...)


hasonló cipőben járó anyuci van-e?


2017. márc. 26. 11:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mi is sok helyen voltunk, voltak tünetmentes hónapok de amint valami bántotta a kis lelkét rögtön előjöttek a tünetek, de nekünk azt mondták ha szerencsénk van kinövi, nálunk úgy néz ki, hogy igen.
2017. márc. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, hogy túl vagytok rajta! :)
2017. márc. 26. 16:46
 13/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm, remélem nektek sem fog sokáig tartani.
2017. márc. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Aludt most ebéd után, egyszer-egyresz húzza fel a szemöldökét csak. Lehet, valamelyest akkor segít a pihenés
2017. márc. 26. 17:03
 15/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Vegul mi lett veletek? Kinőtték a gyerkőcök?
2018. febr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Az én lánykám enyhén tikkel azóta! Ha izgul, vagy ha bántja valami. Teljesen megszoktam, olykor kérdezem, hogy minden rendben -e , ha látom, hogy pislog nagyokat. Reménykedem még hogy elmúlik, de nem látom sok esélyét.
2018. febr. 2. 14:30
 17/19 anonim ***** válasza:
Az enyem most kezdte ,de csak ha nyomjaa telefont :( meg huzogatja az orrat olyankor....remelem elnovi..Koszonom a valaszt
2018. febr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Én megszoktam és teljesen elfogadtam. Attól az én gyönyörűséges lányom marad, akárhogy is szorong. Ő is elfogadta magát és tudja is magáról. :)
2018. febr. 2. 20:44
 19/19 anonim ***** válasza:

Szia hogy vagytok azóta?

5 éves fiam is elkezdett tikkelni, ő a szemét forgatja, meg pislog is.szeme ok, doki nem mondott semmit csak h ne szóljuk rá majd kinövi.

Van hogy pár nap nem csinálja es van olyan nap h nagyon van hogy enyhén.

Azt vettem észre ha ovi van akkor nem csinálja vagy csak egyet egyet, viszont ha nincs ovi jobban kijön rajta....probalom egesznap lekötni, játszani vele, doki mondta h a képernyőt is korlátotzzuk.

dec. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!