Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hörgőtükrözéses tapasztalata...

Hörgőtükrözéses tapasztalata egy éves babával van valakinek?

Figyelt kérdés

Hosszú, már 5 hete elhúzódó betegség miatt a háziorvosunk hörgőtükrözést javasol. A kisfiam 2 hét múlva lesz 1 éves.

Van valakinek tapasztalata hasonló korú gyerkőc esetén? Miként történik a vizsgálat? Altatják a gyerkőcöt? Mire kell odafigyelni a beavatkozás előtt/után? Egyéb tapasztalat?

Esetleg a Törökbálinti Kórházban végezték valakinek? Tapasztalat?

Köszönöm válaszaitokat!



2017. márc. 27. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Voltatok már fül orr gégésznél?

Nem tennem ki egy ilyen vizsgálatnak szegényt.

2017. márc. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem. Sem a háziorvosban, sem a pulmonológián nem merült fel a dolog. 😕
2017. márc. 27. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok benne hogy altatni fogjàk. Nekem volt felnőttként tükrözésem. Nem lehetett mozogni közben. Egy ilyen kicsi gyereknek nem lehet megmondani hogy ne mozogj. Én felnőttként enyhe pànikrohamot kaptam, egy pici gyerek nem tudnà kezelni a helyzetet.

A mikéntje..... lényegében ledugnak egy eszközt a légcsövébe. Nem engedném sem magamon mégegyszer, sem a gyermekemen! Előbb minden követ megmozgatnék, kezdve a màr elített fül-orr gégésszel. És ha mindenki azt mondja nincs màs lehetőség akkor kénytelen lennék az egészsége érdekében megengedni.

2017. márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményt! 😊
2017. márc. 27. 22:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Kisfiamnal is hasonlo gondok voltak, mar orr, garat mandulat kiakarta vetettni a hazairvosunk mert az okozza. Pulmon. tukrozni akartak.

Vegul kiderult akut kozep ful gyulladasa volt.

Tenyleg ne engedd meg, vizsgaltasd ki mas orvosokkal is.

2017. márc. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!