Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ti nem unjátok még, h 2 hetet...

Ti nem unjátok még, h 2 hetet jár oviba 2 hetet beteg?

Figyelt kérdés

Mindig azt hiszem h csak mi vagyunk ilyen betegesek.

Főleg itt gyk-n sok kerdesemnel olyanok válaszolnak inkább akiknek a gyerekei stramm,erős és alig hiányzik az ovibol. Persze ennek örülök csak nekem úgymond azok a válaszok nem igazán hasznosak. Minden két hétbe össze szed vmi bacit. Pedig eszik sok gyümölcsöt,vitaminokat és mégis.


2017. márc. 31. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Szia! Nekünk bölcsiben volt így és rettentő érzés. Már 4. éve jár közösségbe, így talán jobb a helyzet. Nem én unom, hanem a munkahelyem :(
2017. márc. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Mi is ilyenek voltunk. Egy darabig normàlis, hiszen nem védett környezetben, a családi bacikkal volt körülvéve. Aztàn addig vittem orvoshoz és annyi gyógyserrel megtömtem, hogy már egy szál bél volt, örökké erőtlen és sápadt. Szörnyen kikészítettem. :-( Ezeket a hibàkat a másik kettőnél már nem követtem el. Nem azért mert ők strammabbak, hanem mert a "betegség" sem ott kezdődik már a fejemben és áttértünk a homeopátiára.
2017. márc. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Dehogynem! Most is epp itthon van. Ez a 3. Hetunk lett volna. Keddig birta! :'(

Eddig csak kohogott, ma mar hany is! Ebbol tuti nem lesz hetfon ovi! Kesz vagyok. Harom hetnel tovabb eddig meg egyszer sem birta. Sot! 3 hetet egyhuzamban eddig egyszer sikerult osszehoznunk. Es kb tenyleg igaz az, h amennyit jar, utana annyit van itthon. Soha nem fog beszokni. :'( ez a legnagyobb problemam, h nagyon nehez neki meg mindig, pedig szeptember ota jar. Minden nap sir. Ha eljutunk mondjuk a 2. Het vegeig, ott mar kezd jobb lenni a hozzaallasa, aztan jon a betegseg, ami ujbol visszaveti.

Remelem jovore jobb lesz, mert mennem kell vissza dolgozni. :-(

2017. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Utolso valaszolo, miert nem tartod otthon, ha amugy sem dolgozol meg?
2017. márc. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Jobb ha most átesik rajta, mintha a kérdező dolgozna és akkor lenne a gyerek beteg.

Nem minden munkahely gyerekbarát.

2017. márc. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindig ez a helyzet sajnos. Én már szóltam az ovónőnek,hogy azért szóljanak,hogy beteg gyereket ne vigyenek már. Én már nem győzök gyógyszertárba járni,meg a gyereket orvoshoz vinni. Hiába adom neki a vitaminokat,jó ha 3 hétig bírja egészségesen. Az enyém is itthon van szerda óta.
2017. márc. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ajjaj,ne is mondd. Nekünk segítségünk nulla,éppen ezért a párom felmondott a munkahelyén és inkább alkalmi munkát vállal,annyit beteg a gyerek. Amikor épp nem beteg,akkor dolgozik ő is a amíg tud. Előbb-utóbb úgyis elküldték volna valamelyikünket,mert semelyik munkáltató nem nézi jó szemmel,hogy egy hetet mész,egyet nem. Nálunk 1,5 éve jár közösségbe,de ugyanez a helyzet. Anyagilag nagyon nehéz így,de jobb,mintha egyik napról a másikra mindkettőnket elküldik esetleg a sok tp. miatt.
2017. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonlo a helyzet mint utolsonál,nincs segitségünk.Én visszamentem dolgozni,de 2 melohelyröl is kirugtak,mert állandoan itthon vagyunk.Férjemnek is olyan a munkája hogy nem jöhet el.

Plusz a kisfiam magán oviba jár,igy több szünet is van,mint egy normál oviban.

Pl márciusban 1 hetet volt beteg,1 hét szünetük volt márc 15.héten.Most megint tavaszi szünet 1 hét,de már megint köhög...

Szivás...én abban reménykedek hogy iskolás korára már jobb lesz.

2017. ápr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!