Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miért teszik közszemlére...

Miért teszik közszemlére anyukák a közösségi oldalon beteg gyerekeik nyűgjét-baját? Kiírják, hogy hányszor hányt, mennyi a láza, milyen gyógyszert ad neki stb?

Figyelt kérdés
Sőt képeket is szivesen posztolnak beteg gyerekről, gyógyszerről,lázmérőről. Mi szükség van erre?
2017. febr. 11. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Önállotlanok.empàtiára, támogatásra van szukseguk mert gyengék egyedul megoldani azt is ha a gyermekük beteg
2017. febr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na látod.... Ezt mar én sem értem!!
2017. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert primitívek.
2017. febr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Érdekes,hogy van olyan ismerősöm, aki nem látszik primitívnek, mégis állandóan ezzel szembesülök.. Talán gyenge és bizonytalan. Borzasztóan zavaró,mert ha nem kommentálom, akkor megsértődik. Nekem fárasztó, és nehéz nem őszintének lenni
2017. febr. 11. 23:25
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Hiába a lepont, ez a pszichologiàja.

Egy erős nő nem szerepel, nem mártírkodik, hanem megoldja.

Dicshimnuszra sem vágyik.

2017. febr. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Mert a nok kiteszik az eletuk minden pontjat: ezt foztem, ezt vettem, itt jartunk, ezt csinalja a gyerek.

En is no vagyok de eszembe nem jut beteg gyerek foto vagy a vasarnapi tanyer ebedemet feltenni....hulye vilagban elunk, a Facebook iranyitja az emberek 70-75%-anak eletet, amit ne tettek ra fel az meg sem tortent. Egyszeru like-vadaszat....

2017. febr. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

örülj neki, hogy a beteg gyerekeddel kapcsolatban nem neked kell másokhoz fordulni.

bár nem tudom... az utálkozással kapcsolatban miért itt kell igazolást keresni...

mert most nekem annak tűnik a kérdésed, keresed az igazolást, hogy jól érzed-e, hogy elítélsz egy olyan embert, aki segítséget kér? vagy miről van szó?

segítséget kér. tán megértést. tán szánalmat.

de akkor lapozni kell, nem?

vigyázz, mert az élet mindig mindent visszaad. nehogy egyszer majd neked kelljen vadidegenektől valódi segítséget kérni.

le lehet pontozni. az igazi kritika a hétköznapokban érkezik!!!

2017. febr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!