Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 13 hónapos gyerekem lassan...

13 hónapos gyerekem lassan két hete beteg?

Figyelt kérdés
Multhet kedden vasarnap anyosomeknal voltun,es ott volt egy ismerosunk gyereke.. aki aliztolag aznap lezdett el betegesgkedni.. tiszta takony vol. A gyerekem keddre tiszta beteg lett! Hoemelkedes es eros orrfolyas tusszoges... ket nap mulva kezdett mulni neki.. aztan megint ket nap milva vissza kott de mar laza lett! 38.6ot mertem neki.. ekkor mar levittem a haziorvoshoz.. lazcsillapito,orrcsepp,valami gyogynovenyes valadekoldo... ezeket orta fel... azota se mult el ez a betegseg.. mi lehet ez? A hazi orvos allanodan ilyen hulye gyogynovenyes dolgokat ir fel.. hnap viszem vissza.. valtsak orvost? Soha nem volt beteg a gyerekem.. ez az elso.. ketsegbe vagyok esve... mar enni inni se nagyon akar. Aluszekony.. nyugos sir.. laza ma nem volt de sokszor erzem forronak... pedig nincs laza! :(((

2017. febr. 23. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne itt várd a megoldást, mihamarabb menjetek dokihoz.
2017. febr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tehát a gyereked náthás...mégis mit kéne felírnia a gyerekorvosnak??? Nyilván látja, hogy mi a helyzet és nem ad feleslegesen gyógyszert. Ha aggódsz vidd el újra, hogy nézze meg még egyszer.
2017. febr. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kosfiam 15 honapos es mar a 3. Hete kinlodunk.ugyan uhy ahogy te irod.Nathas, köhög, lazas(bar nem magas laz "csak" 38 körüli).ez tart 2 napig aztan jobban lesz.4-5napig javulas,lazmentes, jo kedvü aztan egyszer vsak megint belazasodik es ujra orrfolyas, köhöges stb...az elmult 3 hetben 4x voltunk dokinal.egy hetet antibiotikumot is szedett(zorokgyulladas miatt).Ez influenza es le van gyengülve a szervezete es sajnos visszaesik.Olyan erösek a virusok manapsag hogy egy felnött is nehezen kaszalodik ki a betegsegböl, hat akkor meg ilyen pici babak...sajnos ezen tul kell lenni.
2017. febr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia utolso valaszolo. Irtam privit.
2017. febr. 24. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!