Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 15 hónaposan himlős. Mik a...

15 hónaposan himlős. Mik a tapasztalatok ilyen kicsi korban?

Figyelt kérdés

Hamarabb lemegy a vírus vagy épp ellenkezőleg?

Nyűgösebb tőle mint egy ovis gyerek?

Sok pöttye volt?

Lázas?


2017. ápr. 7. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:

7 évesemen volt vagy 20 pötyi és elég jól viselte.

4 évesemen meg se próbáltam megszámolni mert sok helyen szinte összefüggő hatalmas foltokba volt,nah ő már érthető módon nem viselte túl jól.

1,5 évesemen olyan 25 pötyi lehetett és jól viselte.

Láza egyiknek se volt.

2017. ápr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 hónapos volt a kisebbik, amikor elkapta a bárányhimlőt. Jobban viselte, mint a tesója. Alig jöttek ki rajta pöttyök, nem volt lázas, semmilyen szövődménye nem maradt.
2017. ápr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az 5 hónapos babám most van az első napokban. Eddig szuper jól viseli, nem nyűgösebb, nem lázas. Legnagyobb gyerek 3 évesen volt himlős, neki volt a legtöbb pöttye, nyűgösség, kis hőemelkedés. Második gyerek 8 hónaposan, harmadik 4 hónaposan vészelte át, kevés pöttyel, kis nyűgösséggel.
2017. ápr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3.vagyok újra. Mind a négy gyerek szoptatott baba (volt), ez talán fontos. De épp ma voltam orvosnál, és kérdeztem, mik a tapasztalatok, mert én úgy láttam, a csecsemők jobban viselik mint a nagyobb gyerekek. Egyértelműen megerősített ebben az orvos.
2017. ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ő is szopizik még.

Csak nem tudom mivel kezeljem neki. Mert a cinkrázót ledörzsöli magáról.

2017. ápr. 7. 13:48
 6/8 anonim ***** válasza:
cinkrázót már sok doki nem javasolja....bekened nem szellőzik aztán még csúnyább lesz.Van valami hintőpor amit szoktak még. Én fenistil cseppet adtam neki
2017. ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
PoxClin habot javasolt nekem az orvos, patikában vény nélkül kapható. Természetes hatóanyagokat tartalmaz, hűsít. A rázókeverékre azt mondta, nem jó, mert eltömíti a sebeket és könnyebben elfertőződik.
2017. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mentolos hintőport irt még a dr.

De sajnos most lázas lett 38 fok.

Kicsit nyugtalanul alszik...vagyis mocorgósabb.

2017. ápr. 7. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!