Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2 évesnek lehet keratosis...

2 évesnek lehet keratosis pilaris-a (érdes bőr)?

Figyelt kérdés
A felkarja érdes tapintatú, fehér kis pattanásszerű pontokkal. Az apjának is hasonló a karja.
2017. ápr. 26. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekelne, nekem másfél éves kisfiam van és neki ilyen. Neki még az arca is piros és a combján kívül is érdes. Orvosnál még nem voltunk de már tervezem.
2017. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze. Az egyik gyerekemnek is van. Illetve sztem a legkisebbnek is lesz, de o meg csak feleves, nala majd kiderul. De neki is olyan jellegu most a bore, amilyen ennek a tesonak is volt kiskoraban. (Amelyik gyerekemnek nincs, annak tok mas volt mas csecsemokorban is a borallaga, ezert gondolom, hogy a picurnal is varhato).

Emlekeim szt 1 eves kor utan kezdodott amugy, 1,5 evesen mar tuti volt. En elvittem borgyogyaszhoz, abszolut semmit nem lehet vele kezdeni, ez oroklott es alkati. Nem viszket nekik, szoval csak esztetikai problema. Hormonalisan es evszakfuggoen valtozik az erossege. Kisiskolaskorra gyengul, akar elmulhat, kamaszkorban ujra elojon es 40 ev korul megint erosodik. Kesobb szoktak hamlasztani stb, de oszinten szolva egy gyerekkel tok felesleges ilyeneket (sztem), plane, hogy oket abszolut nem zavarja.

Erdemes amugy kiserletezni a furdetokkel, nekem az a tapasztalatom, nem mindegy mit hasznalunk.

Ez egy szarusodasi problema amugy, de rengeteg embert erint. Az en fiamnak is eleg durva amugy, foleg telen. Neki is az arcan es a combjan is van elszorva, de a felkarja a legsprodebb. Az ismeretsegi korben van akinek nagyon enyhen ilyen csak a karja, szoval ez is egyeni.

2017. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 29. 08:39
 4/4 anonim válasza:
Ugyan régi a kérdés, de engem is érdekelne. Milyen formában jelentkezik a gyermek arcán?
márc. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!