Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ekcémás gyerekek anyukái?...

Ekcémás gyerekek anyukái? Ujjbegy hámlás lehet ekcéma tünete? Eddig a fiamnak csak száraz volt és érdes a hasa arra azt mondta a bőrgyógyász h ekcéma. Most kértem a dokihoz megint időpontot de 3 hét múlvára kaptunk de lehet addig elmúlik . Kép lent!

Figyelt kérdés

[link]



nem merek rá szteroidos krémet kenni nehogy lenyelje!


2013. aug. 14. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerencsére így 25 éves koromra kinőttem az ekcémát, de gyerekkoromban olyan 10 éves koromig folyton ekcémás voltam. Nekem is volt, hogy az ujjbegyemen volt ekcéma, és igen olyan volt mint ha hámlana. Olyan mint a képen. Úgy, hogy igen ez szerintem is ekcéma. Sajnos anyukám nem emlékszik mi annak a krémnek a neve ami annak idején nagyon bevált. Az összes krémet végig próbálták rajtam, volt, hogy lyukasra szétmartam a bőrömet.
2013. aug. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtál van itthon szteroidos krém , akkor azzal bekenem éjszakára..akkor nem veszi a szájába a kezét :)

ma egész nap viszketett neki és fájt :(

2013. aug. 14. 20:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem nekem is volt, hogy anyu kesztyűt húzott a kezemre, hogy ne nyaljam le a krémet, de utáltam nagyon, és csak napközben volt rajtam kb. 1 órát.
2013. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!