Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miatt lehet mindig sárga az...

Miatt lehet mindig sárga az orrváladéka?

Figyelt kérdés

Ovis fiamnak szeptember óta (tehát ovi kezdés óta) akárhányszor csak folyik az orra mindig sárga.

Eleinte sok antibiotikum kurán át esett. Volt olyan h egyhuzoba 3 üveggel is beszedettek vele. Kapott antibiotikumos orrcseppet is ami egy hét használat után elmulasztotta a sárga orrfolyast. De valahányszor megfazik már egyből sárga valadek jön neki.

Voltunk még a télen sztk-s F.O.G dokinal de ő azt mondta nem kell kivenni a mandulajat. Remélem tényleg nem kell de ez eléggé aggaszt.engem. Most is sárga orrfolyasa van és a háziorvos szerint nincs vele különösebb teendő.

Hál'istennek semmi más baja.nincs.

Hozzá teszem második éve jár oviba.


2017. máj. 12. 11:58
 1/7 A kérdező kommentje:
* miért lehet mindig sárga....?
2017. máj. 12. 11:59
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van a fiamnál de 3 éve, semmi baja nincs de hidegebb időben orrfolyás sárga. Nem köhög, nem fáj semmi, torka nem piros.

Voltunk magán úton orvosnál, tüdő röntgenen, vérvétel stb.. allergia vizsgálatok is negatívak. De megfigyeltem mikor kiesik a foga durván elkezd folyni az orra, szipog.

Ő ilyen több zsepivel megy suliba ennyi :)

2017. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert jól működik át immunrendszere. A sárga orrváladék azt jelenti, hogy a szervezet felvette a harcot a vírusokkal szemben.
2017. máj. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A lanyom is ezt produkalja.

En is vittem eloszor allandoan orvoshoz, folyton antibiotikumot kapott, ami miatt meg gyakrabban lett ujra beteg. Besokalltam, most mar csak e miatt nem megyunk. Ha kohog kopteto, Sinupret, C vitamin, méz, es tarsai. Csak akkor megyunk, ha ettol durvabb tunetei vannak.

2017. máj. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Orrváladék tenyésztést kellene végezni! Ez kimutatja, hogy milyen kórokozó van jelen és melyik gyógyszerre érzékeny. Sajnos lehet, hogy nem kapott jó gyógyszert, ami teljesen kiirtotta volna a kórokozókat. Mi így jártunk.
2017. máj. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem. És ez ilyen sokáig elhúzódhat?
2017. máj. 25. 11:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha nincs kezelve.
2017. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!