Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha füle beteg, azt háziorvos...

Ha füle beteg, azt háziorvos látta volna?

Figyelt kérdés

A 8 hónapos babám kedden belázasodott. Csak láz, semmi más tünet. Nem nyűgös étvágya volt stb Péntekre elmúlt a láz de azért elvittem a dokihoz Bele néztek a fülébe nem láttak semmit.

Tegnap óta elég sokat dőrzsöli a fülét, nyűgösebb is. De az az igazság hogy mikor fáradt akkor is mindig azt dörzsöli és nagyon sokat aluft tegnap...nem tudom hogy attól dörzsölte e vagy mégis csak lehet valami a fülével? A doki látta volna? Vagy azt csak fulorr gégész latja?


2017. máj. 15. 05:46
 1/5 kikicsajxi ***** válasza:
Ez attól függ milyen a háziorvos. A mienk (mielött váltottunk volna) tudtam hogy a gyereknek a fülèvel van baj elvittem hozzá (piros fül+mondta is hogy fáj) beutalt minket a Belgyógyászatra!? Normális az ilyen? Elvittem a Heim Pálba a fül-orr gègère...mègiscsak a füle volt. A belgyógyon meg hülyènek nèztek minket is meg az orvosunkat is
2017. máj. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a fáradtságtól volt. Meg a is lehet, hogy pénteken még nem volt gyulladt a füle, vasárnapra meg már egy kicsit az lett. A háziorvos elvileg megfelelő eszközzel meg tudja állapítani hogy gyulladt-e a füle.
2017. máj. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lányom is dörzsöli a fülét, sőt ha jött a foga akkor is dörzsölte.

Legalábbis a gyerekorvos nekem ezt mondta mikor bevittem, h gyanúsan sokat dörzsölte.

Kisugárzik a fájdalom

2017. máj. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem piros neki egyáltalán, meg egyébként nap közben jó kedvű, csak az elalvások előtt és után dörzsöli...szóval inkább fáradtság esetleg fog lehet, gondolom azért ha gyulladt lenne látható lenne vagy láza lenne vagy legalább nyűgösödne...

meg amit észrevettem hogy elég sokat izzad most...nem tudom hogy ez a betegség utóhatása e, vagy a melegebb időé...elvileg nem kellene hogy izzadjon mert a lakás hőfoka még nem emelkedett tél óta, 22 fok van

2017. máj. 15. 07:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Fiam 4 éves, nagyon sokszor begyullad a füle. Mindig látja a gyerekorvos, hogy eres. És fülcseppet szokott rá kapni.


De nálatok lehet akár fog miatt, vagy tényleg fáradtság.


Egy valamire való gyerekorvos látja. Nem kell mindig fül-orr gégészhez vinni, ha fáj a füle.

2017. máj. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!