Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nurofen szirupot hűtőben...

Nurofen szirupot hűtőben lehet tartani?

Figyelt kérdés

Bontatlan ugyan de sose lehet tudni mikor lesz rá szükség!

Tehát ha bontott akkor is lehet hűtőben?

Mert ugyanis 30 fok van már nálunk a konyhában!

Köszönöm


2017. jún. 6. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Ha bontatlan, akkor is berakhatod a hűtőbe, de ha bontott, akkor mindenképpen!
2017. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
A nurofent nem kell hűtőben tartani. 30 fokot ír a tájékoztató, én beraktam a kamrába. Nem túl hűvös, nem szoktam mérni itt a hőfokot. Eddig mindíg hatásos volt. Hidegen viszont a kicsi nem tudná bevenni.
2017. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az igaz hogy kamra , nálunk egy városi lakásban tudodnincs ilyen!

Amugy nem tudom te hol olvastál 30 fokot ,minden dobozon max 25 fok van mint tárolás!!

2017. jún. 6. 22:32
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

Én az üvegen olvastam. Az 30 fokot ír.

Nem mimtha bármi közöd lenne hozzá, de azért leírom, ha már így nekem estél, hogy nekünk sem volt mindíg kamránk. Tavaly nyáron szerintem 30-32 fokot is kibít. Mégis hatott amikor kellett.

De ha ennyire aggódsz zedd be a fürdőszobába, minden lakásban a konyha a legmelegebb.

2017. jún. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%

Városi, sőt belvárosi lakásban van kamránk a 8. emeleten.... sallalallala.


Ami nem hűtendő, az nem hűthető...

2017. jún. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Soha nem teszem hűtőbe, se bontatlanul, se bontottan. Benne van a betegtájékoztatóban, hogy legfeljebb 30 fokon tárolható, azért annál melegebb nem nagyon szokott lenni a lakásban.


[link]

2017. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó!

Látom a 2 előző megfogtad a lényeget elég korlátoltak vagytok sallalallala

2017. jún. 6. 23:48
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Én be szoktam tenni a hűtőbe. Sajnos mi sokat jártunk kórházba, amikor kicsi volt, ott is hűtőben tárolták, pedig náluk hamarabb fogy.
2017. jún. 7. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező itt egyedül te vagy a korlátolt. Az ilyeneknek hiába próbál segíteni az ember, dehát látatlanban nem lehet tudni kivel van dolgunk.

Mindenki leírta hogyan csinálja, az összes válasz le lett pontozva. Te meg mindenért beszólogatsz. Miért kérdezel, ha egyszer határozott elképzelésed van valamiről?

2017. jún. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2#,4# voltam. Az 5# csak a százalék ugyanaz.
2017. jún. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!