Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kisfiamnak valószínű begyullad...

Kisfiamnak valószínű begyulladt a kukija. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Most indulunk orvoshoz de addig is kíváncsi lennék tapasztalatokra.

Kb 3* akkora a mérete mint egyébként és csípi neki a pisi. Illetve magas láza is van. Az este kamillas ülőfürdöt vett és tetrannal kentem neki.

Nagyon meg vagyok rémülve. Ugye nem műtik ezzel vagy ilyesmi???


2017. jún. 17. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:
4%
Gondolom hagytátok letapadni és alatta meg a csuva.
2017. jún. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha pisil, "lufit"kell pisiltetni azaz befogni a fitymát hogy elvljon a makktól. Persze nem most mikor beteg. Majd utána.
2017. jún. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

kedves kérdező! Orvos megnézi, megoldja. Sokminden okozhatja, vannak jó antibiotikumok.

Kedves első! leírnám rólad a véleményemet, de akkor rörólnék a válaszomat.

2017. jún. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Törölnék*
2017. jún. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam kórházba került emiatt (neki nem volt láza). Ott jódos oldatot fecskendeztek a kuki nyílásán át a bőr alá és így egy nap többször átmosták neki. Hamar rendbejött tőle. Utána pár napig itthon Betadinos vízben kellett fürdenie (ülőfürdő, tehát nem az egész testét kellett benne áztatni). Amikor kezdődött, előszőr háziorvoshoz vittük, aki Tetrán kenőcsőt írt fel, de ettől csak rosszabb lett. Estére ügyeletre kellett vinni, onnan már nem is engedték haza. Azért veszélyes, mert a gyulladás miatt minden meg van belül duzzadva és elzáródhat a húgycső. A hólyagnak viszont muszáj ürülnie. A kórházból csak akkor jönettünk haza, amikor látták, hogy magától is tud pisilni. Amúgy katéterezni kellett volna, ha nem megy neki.
2017. jún. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak betadinnal kezelték le az ügyeleten, amit pár napig még itthon is kellett folytatni.
2017. jún. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Burow kenőcsöt adtak neki illetve zinnatot. Kamillaval kell neki borogatni.

Ma napközben már nem volt láza viszont most délutánra felment neki..

Okozhatja a lázat a kuki problemaja?

2017. jún. 18. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!