Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Magas 39 láz volt ma meg...

Magas 39 láz volt ma meg tegnap. Láz pillanatnyilag nincs de felébredt es ugy üvöltött. Mi fajhat neki? Nem nyul kapkod sehova. Lehet h mégis a füle?

Figyelt kérdés
2017. jún. 25. 23:19
 1/8 A kérdező kommentje:
16 hónapos
2017. jún. 25. 23:22
 2/8 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott?
2017. jún. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mivel hétvége van csak holnap tudom vinni
2017. jún. 25. 23:29
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Hétvégén is van orvos... (-.-') Ne a neten lógj, hanem vidd hozzá a gyerekedet!!!
2017. jún. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 15 hónaposom van, ugyanez a problémànk, 39 fokos làz, làzcsillapítóval is csak höemelkedésig sikerült levinni,mire bevehette a következöt már megint nagyon magasra ment,borogatàssal, hütöfürdövel se sikerült levinni,ezért kihívtuk az ügyeletet,megvizsgálták, nem találtak semmit,torka nem piros, hasmenés hànyàst kérdezték az sem volt neki, adtak egy kórházi beutalót, meg lázcsillapító kúpot, azt mondtàk ha ez se viszi le és megint 39-40 fokos láza lesz hívjuk a mentöket
2017. jún. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy vagytok kérdező?

És utolsó?

Nekünk tegnap este kezdődött, déltől van rendelés, de éjjel alig tudtuk levinni neki...

2017. jún. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok, tegnap már csak 38,5ig ment fel a láza, ma reggel alacsony volt a höje, mire odaértünk az orvoshoz már normális. Most már a hasa is megy,de egyébként jobban érzi magát. Elég sok gyereknél van most ilyen azt mondta az orvos.
2017. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen pár hete. Lázas volt éjjel, másnap 1x hányt és ennyi.
2017. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!