Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogy kezeljem a 3 hetes baba...

Noisy23 kérdése:

Hogy kezeljem a 3 hetes baba szekrekedeset?

Figyelt kérdés

Kisfiam alig 3 hetes de mar bő 1 hete szorulassal kuzd.probaltam Infacolt da8 nem segített. Nemrég hasmenese volt kb. 2 napig,az elmúlt,most megint szorulasa van. Dokinal mar voltunk a surgossegin,annyit mondott h ez normalis,a szervezetenek meg kell szoknia h anyatejet kap es mar nem a koldokzsinoron keresztül taplalkozik tehat csak varjak amíg elmulik... nem tudom elhinni h ez tok normalis! Vizet csak nagyon keveset iszik (azt is próbáltam), kamilla tea sem segített,gyumolcsot meg persze a kora miatt nem adhatok neki,azt en eszem de semmi javulas! Itt szenved szegenykem es en tehetetlen vagyok!

Van valakinek vmi tippje??


2017. jún. 28. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szélcső? Nálunk az orvos nem támogatja... de van hogy csak ez segít. Egyébként míg csak anyatejes volt nálunk se volt mindennap széklet.
2017. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyatejes kizarolag ? Mert akkor 7-10 napig tokeletesen normalis , hogy nincs szeklet.

Te most ez miatt bevitted a surgossegire ? 😳

2017. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Harom hetes, anyatejes. A napi egy es a heti egy szeklet is rendben van.
2017. jún. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az infacol nem szorulásra van!
2017. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!