Csillka kérdése:

Natha kezelese?

Figyelt kérdés
Sajnos elegge megfaztam , most labalok ki belole de a 10 hetes babam ahogy eszrevettem most kezdi sajnos. Kohecsel es taknyol de nincs laza ( nekem sem volt ) . Kicsit felek h.mi lesz mert meg pici. Eszik rendesen es alszik is. Hangulata olyan mint maskor csak taknyol es Kohecsel. Orvoshoz egyelore nem akarok menni vele , valakinek valami egyszeru hazi gyogymodra tipp?
2017. júl. 14. 09:34
 1/3 anonim válasza:
48%
Egy fej vöröshagyma, ketté vágva éjszakára az ágya mellé. Reggel a hagyma kidobása.
2017. júl. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Orrszívás tengervizes orrsprayvel előtte befújni, utána nasivin. c vitamin (cebion csepp.)
2017. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi ez a hagymás gyökérség? Mi van? Fél hagyma éjszakára a szobába, ez neked gyógymód, te be vagy szívva?
2017. aug. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!