Csillka kérdése:

Adjak antibiotikumot?

Figyelt kérdés
10 hetes babam nathas lett. Az orvos antibiotikumit írt fel. Eszik rendesenm nincs laza, alszik jol...viszont taknyol amit kiszivok, es ami a legrosszabb nagxon kohogott, most viszont nem köhög mert lerakodott , sirni is alig tud. Nem adtam be az antibiotikumit, gondoltam ha jo a kozerzete es nincs laza hátha helyrejon anélkül. Szerintetek adjam be ?
2017. júl. 15. 22:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Javitom magam algokalmin helyett antibiotikumot akartam irni
2017. júl. 19. 13:40
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a láz csak a gond. Az a gond, hogy felülbírálsz egy orvosi vizsgálatot. Nem a lázra adjuk az antibiotikumot, hanem a fertőzésre, ami nem mindig okoz lázat.

Az orvos akkor valamiért úgy látta, hogy a babádnak fertőzése van, amire antibio kell.

Én nem gyógyszerelek gyakran, de ha az orvos felír antibiot, akkor azt beadom. Ritkán ír fel amúgy.

2017. júl. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12: igaza van. Nem a laz a gond, hanem az, hogy az orvosi vizsgalat eredmenyet egy 10 hetes babanal nem egy masik orvossal beszeled meg - hamar nem bizol az elso orvosban - hanem laikusokat kerdezel az interneten, es az o tanacsaikat akarod kovetni. Neked se kellett volna szaporodni.
2017. júl. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!