Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Bexsero! Oltatni vagy nem...

Bexsero! Oltatni vagy nem oltatni?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 hónapos,tapasztalatokra lennék kíváncsi az oltással kapcsolatban,mellékhatáskra főleg. Nem nagyon tudok dönteni,félek a fertőzéstől,de az oltás mellékhatásaitól is(Kawasaki betegség). Nem tudnám magamnak megbocsájtani,ha baja esne az oltástól,de azt sem,ha a fertőzéstől,mert nem kapott oltást.

2017. júl. 28. 14:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik kötelező oltásnak van annyi lehetséges kockázata és mellékhatása, mint a Bexsero-nak, ezen fölösleges szerintem aggódni. A halálozások okát főleg a B vírus okozza, a C sokkal ritkább, mivel olcsó az oltóanyag, sőt, mostmár ingyenes, így az visszább is fog szorulni, ahogy nő az átoltottság.


Mi beadattuk.

2017. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És hogy viselte a babád?
2017. júl. 28. 14:30
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Belázasodott tőle, meg másnap hőemelkedése volt, kapott Algoflexet.
2017. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Megoszlabak a velemenye.mi nem adattuk be,a doki nem is ajánlotta h a drágább legyen!
2017. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nyilván nem olcsó,de nem az ára érdekel,ha úgy döntünk,akkor előteremtjük rá a pénzt,ha apával 2 hónapig pirítóst kell ennünk akkor is 😊 Ő a legfontosabb.
2017. júl. 28. 15:19
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
beadattam volna, de nincs rá pénzünk.
2017. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
ja én nem a pénz miatt mondtam, mert adattunk be neki drágábbat is ennél, hanem eleve nem is ajánlotta a gyermekorvos!! és én bízok benne!
2017. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Értem,mindenkinek köszönöm a válaszokat. Egyebként felháborító,hogy ennyibe kerül, egy gyermek egészségénél nincs fontosabb. Erre kellene a pénzt szórni nem pedig vizes vb-re meg stadionokra,de ez már más kérdés.
2017. júl. 28. 16:04
 9/15 anonim ***** válasza:

hat kedves kérdező az már más kérdés.... :(:(

most is az egyik oltóanyag hiánycikk..

2017. júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mi szerdán megkaptuk gond nélkül,csodálkoztam is...
2017. júl. 28. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!