Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szemtapasz miatti sérülés...

Szemtapasz miatti sérülés kezelése?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Akinek a gyerekének szemtapaszt kell használnia mit csinál, hogy ne tépje le a tapasz a finom bőrét?

Szegénynek már annyira piros és fájlalja, de muszáj használnunk a tapaszt.

Valakinek van bevált krém esetleg?



2017. aug. 23. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor gyerek voltam, nekem is kellett szemtapaszt viselnem. Mindig este, fürdésnél szedtük le, miután jól feláztattuk, de megróbálgatod olajjal is, hátha úgy könnyebben lejön. (Ez a ragacsot is leszedi, ha maradna) Utána estére valami hámosító krémmel kend be a bőrét, szerintem a Neogranormon tubusos kenőcse a lejobb.
2017. aug. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fürdéskor vettük le, jól felázva!

Ezen kívül este behanten+ vagy neugranormon körülötte.

Ha nagyon piros, fájneki akkor nurofen szirupot adhatsz neki este, fájdalom csillapító. Nekünk az orvos javasolta mert aludni nem.tudott fájt neki. Ezek után áztattuk

2017. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekünk fél napot kell használni hol délelőtt hol délután. Úgy látszik nem fogjuk megúszni így marad a krém. Köszönöm
2017. aug. 23. 22:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Ok, de leáztatni délelőtt is lehet. Vizezd be nedves vattával, párszor ismételd meg, 5 perc alatt felázik.
2017. aug. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi jól megszoktuk tapogatni a ragacsos részt mielőtt felragasztjuk. Ez nem is gondolnád, hogy mennyit segít. És az sem mindegy, hogy milyet használsz, van amelyik kevésbé szép, de alig érzi meg, amikor leszedjük.
2017. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is áttapogattam a ragacsos szélét körbe. Sokkal jobb lett így.
2017. aug. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Pont reggel csináltam, hogy a tenyeremre tapsztottam párszor. Remélem jobb lesz.
2017. aug. 24. 11:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is az vált be, hogy mielőtt felragasztom, a ragasztós részét a kezemre ragasztom, így könnyebben lejön. (Persze az egész szemtakarásos dolog előtt jól kezet mosok.) Mi délelőtt használjuk, már a 3. nap után piros maradt szegénynek a kis vékony bőre... Pedig próbáltuk az áztatást, az olajozást óvatosan (hogy nehogy a szemébe kerüljön), de egyik sem volt túl hatásos. Utólag pedig Neogranormonnal kenem be neki vékonyan.
2019. ápr. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!