Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet bármi baja a kisbabámnak?

Lehet bármi baja a kisbabámnak?

Figyelt kérdés
Kérlek, segítsetek nekem, mert nagyon meg vagyok ijedve tegnap óta. Az unokaöcsém 4 éves. Tegnap, amikor náluk voltam, miközben a napozóágyon feküdtem, odaszaladt hozzám éa a két tenyerével elkezdett dobolni a 23 hetes pocakomon. Nem fájt, azóta sem fáj, olyan hirtelen történt, hogy nem tudtam azonnal elvenni a kezét. Azt mondta, a babának szeretett volna dobolni, mert az anyja is dobolt a kistesójának annak idején. Tudom, hogy jól védett helyen vannak, de mi van akkor, ha pl. a kicsi feje pont ott volt, ahol ő tiszta erőből dobolt a hasamon? Tényleg nem érzi az ütést?

2017. júl. 6. 10:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett baj nyugi. Ha nem fáj sehol és a baba is mozog ahogy eddig.
2017. júl. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ennyitől baja lenne a babának :) Mocorgott azóta?
2017. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem fogsz megnyugodni, míg meg nem nézik ultrahanggal.
2017. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, semmi baj nem lesz. :-)
2017. júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Semmi baja sem lesz - elvégre éppen erre van "kitalálva" a magzatvíz, hogy védje a babát.


De nem ártana, ha elkezdenél utánanézni a terhességgel kapcsolatos biológiának - meg a kisbabával kapcsolatos dolgoknak is, mert ha ennyire tudatlan vagy ezen a téren, az elég nagy gond.

2017. júl. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lett!
2017. júl. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Aranyosak vagytok. Kedves 5-ös! Utánanéztem a biológiának. Írtam is, hogy tudom, hogy jól védett helyen van. De, néha, úgy ki tudja dugni egy-egy helyen a kicsi testrészeit és nem szeretném, hogy a fejét verje valaki. A "tudatlan" jelzőt sértőnek tartom és kikérem magamnak. Első babám és nem vagyok biológus, de van két természettudományi egyetemi diplomám. De soha nem írnék ilyet senkinek, hogy tudatlan, csak azért, mert nem tájékozott tökéletesen valamiben. Örülök, h te az vagy!

Miért nem lehet ezen az oldalon úgy kérdést feltenni, hogy valaki ne sértse meg az embert??

2017. júl. 6. 11:19
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es! Igen, mocorog, hála Istennek!
2017. júl. 6. 11:21
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem lesz baja, védve vannak a babák!
2017. júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Semmi baja nem lesz :) Sztem nagyobb nyomás van rajta, mikor az oldaladon fekszel éjjel és ránehezedsz :D Én a minap vertem be a pocakomat asztaltól felállva... fájt, de fél perc múlva már nem éreztem, babucim meg megijedt, mert mindig nagyon fent nyomja ki magát és hirtelen eltűnt :D De nem ficánkolt csak megijedt. Meg én is :)


De hidd el, szerintem , ha baj lenne akkor azt észrevetted volna. Meg ami neked nem fáj fizikai hatásra a hasadon az neki még annyira sem :)


23 hetesen meg még elég picike :D


36hkm

2017. júl. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!