Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Cisztákkal van tele a babám...

Cisztákkal van tele a babám egyik veséje nagyon kétségbe vagyok esve mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Nemsokára megszületik a kisbabám és sajnos az egyik veséje tele van apró cisztákkal. A másik veséje 100%-os. Nem tudom kell e majd műteni vagy van rá esély hogy kipisili. Nagyon örülnék ha személyes tapasztaltot tudnátok írni mert nagyon kétségbe vagyok esve és sajnos semmi nem tud megnyugtatni!! Köszönöm előre is
2017. szept. 26. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Ez a test kialakulás része , visszahúzódik . Ne műttesd meg , kimeríti és teljesen felesleges .
2017. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a másik vese működik, akkor az el fogja látni a feladatát 2 helyett is.

A cisztás vesét akkor műtik ki, ha gondot okoz.

2017. szept. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ti személyes tapasztalat alapján írtátok? Mert nem tudom mi történik majd a szülés után. Másképp kell e pl táplálni vagy van valami speciális teendő?
2017. szept. 26. 20:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvosod?
2017. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es


Egy ismerősömnek kivették az egyik veséjét pici korában, azóta már felnőtt, semmi baja.

2017. szept. 27. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismerős babájának mindkét veséje full cisztás. Egyenlőre úgy látják, ellátja a feladatát, így csak szoros megfigyelés alatt van. Mondjuk ha jól tudom, ő azért felkerült a transplant listára... de ugye neki mindkettő súlyosan érintett.
2017. szept. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


6-os: A kérdező babájának multicisztás veséje van, te egy policisztás babáról írsz. Nagyon nagy a különbség a 2 között, az egyikbe könnyen bele lehet halni (policisztás), a másik gyakorlatilag nem okoz életminőség romlást.

2017. szept. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!