Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kérhetem otthonunkba a 3hós...

Kérhetem otthonunkba a 3hós kötelező oltást?

Figyelt kérdés

Sajnos a 2hós oltás miatt a babám több mint 2hétig beteg volt,mert már alapból betegvolt oltáskor egy kicsit és betegen adták be neki 2is mind 2 combjába.persze hiába elleneztem akkor is megkapta. Az orvos válasza annyi volt "nem lesz ott semmi baj" persze mikor megtörtént a baj próbálta magát mentegetni és egymásra mutogattak a védőnővel.

Azóta ùj az orvosunk és a védőnőnk is,de még mindig van bennem félelem most jön a 3hós oltás éa még véletlenül se akarom megbetegíteni.

És nyugodtabb lennénk ,ha az otthonunkba adnák be neki.

Lehetséges? Ha igen akkor fizetni kell érte,hogy házhoz jöjjenek?



#Oltás ottho
2017. nov. 6. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, alapból beteg volt, amikor megkapta. Akkor mit befolyásol, hogy otthon kapja???

Amúgy a mi gyerekdokinknál van "egészséges rendelés", pont ezért, hogy státuszra, meg oltásra ne a betegek közé kelljen menni.

KÉrdezd meg, a ti dokitoknál van-e ilyen.

2017. nov. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha beteg a gyerek, nem viszi az ember oltatni - ha meg viszi és az orvos beadja az oltást, akkor nyilván olyan problémája volt, ami nem befolyásolta az olthatosagot .

A vedooltast a tanácsadás szokás beadni, nem a beteg rendelésen.

Otthon nem oltanak gyereket, az orvos eleve ki sem megy, ha nem súlyos beteg, szallithatatlan paciensrol van szo

2017. nov. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy oltásra nem megy ki. A miénknek van napja, mikor 200 beteget lát el, biztos nem menne házhoz egy oltásért akkor se, ha adnak neki 1-2 ezret.
2017. nov. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A miénk kimegy ha kéri valaki, természetesen fizetni kell érte.
2017. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
MIénk oltásra nem megy ki, amúgy 5 és 8 ezer közötti a kiszállási díja. De amúgy meg ha beteg volt a kicsi miért vitted el?
2017. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nálunk egybe van a védőnő a gyerekorvossal és pont akkor volt sùllymérés stb..meg beteg gyereket jobb,ha lát az orvos.. Nem ùgy indultunk el otthonról,hogy oltást kap.hanem,hogy megvizsgálják.
2017. nov. 7. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!