Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mennyi idősen volt bárány...

Mennyi idősen volt bárány himlős a gyermeketek? Hogy bírta?

Figyelt kérdés

#betegség #gyerek #baba #Bárányhimoő
2017. nov. 9. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

4,5 éves, még nem volt.

Nincs oltva, és bölcsiben oviban is volt járvány, úgyhogy nem tudom, hogy csinálja...

2017. nov. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Fiam 4 évesen volt, sajnos pont valami megfázást is összeszedett, elég nehezen viselte (amúgy pöttye csak 8-10 darab volt a törzsén), de végülis egy hét alatt lezajlott így is minden látható tünet.
2017. nov. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Semmikor, mert van ellene oltás.
2017. nov. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Én 13 évesen voltam, a viszketésen kívül semmi bajom nem volt. Nem volt lázam, volt étvágyam rendesen, csak marhára untam azt a 3 hetet, amit otthon kellett töltenem. :D
2017. nov. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A nagy 4 és fél volt, a középső 2 és fél, a pici fél éves.

Legjobban a középsőt viselte meg, egy-két pötty helye még évek múlva is látszódott, szerencsére nem az arcán.

A picin csak néhány pötty volt, semmi nyűgösség, betegség, gondolom, az anyatej hatott nála így.

2017. nov. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2,5 évesen. Nagyon jól bírta, nem volt sok pötty rajta, alig viszketett, szövődmény nélkül, gyorsan gyógyult. Én vele együtt, 33 évesen kaptam el, nagyon megszenvedtem.
2017. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3 éves volt. Azt hittük, hogy nehezebb lesz. Alig viszketett neki, pedig sok pöttye volt. Egyáltalán nem viselte meg. Sőt. Az első éjszaka, amikor kijött neki nem aludt semmit, reggel 5-ig játszottunk és mint pók a falon futkozott a házban, kozben meg percrol-percre jöttek elő a pöttyök. Mai napig nem hisszük el.
2017. nov. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ylyria válasza:
Engem anya mindig direkt odavitt, ha megtudta, hogy valamelyik barátom bárányhimlős, hogy minnél korábban essek át rajta, mert minnél idősebb vagy annál durvább. Viszont hál isten nagyon jó immunrendszerem van úgyhogy ez nem működött. Aztán az öcsém elkapta, három hétig volt beteg és az utolsó héten elkaptam tőle. 13 voltam és nagyon durva volt, lázas voltam, fáradt, és brutálisan viszketett, borzalmas volt a közérzetem és mindenhol tele voltam kiütésekkel. Az öcsém 8 volt és nem hitte el, hogy ennyire rossz, mert rajta is simám át ment.
2017. nov. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9 a fiam de még nem volt, de énse ugyhogy remélem igy is marad !
2017. nov. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi nem jártunk jól, a lappangási időben kaptuk meg a 6 éves oltást, három napra rá legalább 200 pöttye volt a lányomnak. Nehezen viselte, be is lázasodott, szerintem a személyisége is megváltozott valamennyire.

Szerencsére a többiek megúszták pár pöttyel és némi vakaródzással.

2017. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!