Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nektek mikor lett először...

Nektek mikor lett először beteg a gyermeketek? Ha későn, volt bármilyen negatív kihatása?

Figyelt kérdés
Mondják, hogy jobb hamar betegnek lenni, hogy később erősebb legyen. Ez mennyire igaz? 1 évhez közeledik a fiam, még nem volt beteg. Nem mintha akarnám, hogy beteg legyen..

2017. szept. 4. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

Másfél éves korában vettünk orrszívó porszívót. Addig nem kellett.

Most 4,5 éves, nem beteges. Nem tudom hogy csinálta, de bárányhimlős sem volt, pedig bölcsiben is, oviban is volt járvány.


Szerintem semmi köze az erősséghez. Vagyis logikusan, ha kicsiként erős, akkor nagyobbként is az lesz.

2017. szept. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Olyan 2 éves kor felett a bölcsiben ahogy ragasztották rá az orrfolyos köhögős virusokat a többiek, plusz a járványokat

Amíg nincs közösségben, semmi baja.


Szerintem sincs erősséghez köze, felnott ugyanugy megbetegszik ha beteggel kell pl dolgoznia

2017. szept. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

6 hónaposan nátha, majd 8 hónaposan 3 napos láz és kiütés vírus, és most 16 hónaposan beteg már 2 hete szívom az orrát.

Rengeteg gyümölcsöt,zöldséget eszik, szed vitamint de szerintem minél később beteg egy gyerek annál jobb mert könnyebben legyűri a szervezete.

Volt ismerősöm babája pár hetesen sima náthából lett kórházi kezelés, 5-6 hónapos korukig nem tudnak szájukon lélegezni, cumisüveggel etetni borzalom náthásan..

Szóval örülj neki !

2017. szept. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
4 hósan megfertőzte a Mama virussal..remek volt..
2017. szept. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
9 hónapos korában két oldali vírusos tüdőgyulladása volt a kislányomnak, valószínűleg az apja hozta haza a munkahelyéről. 2 hétig szteroiddal kezelték, utána lassan felépült, de kb. 1.5 éves koráig minden sz*rt elkapott. Aztán mikor bölcsis lett megerősödött az immunrendszere, szerencsére csak nagyon ritkán beteg.
2017. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!