Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 7 honapos baba hasmenese...

7 honapos baba hasmenese mitol lehet?

Figyelt kérdés
Honnan tudom hogy a fogzad miatt+egy also foga van kint),vagy esetleg rota virus,vagy barmi mas?Ma delutan viszem orvoshoz.Szombaton bolt 2* hamsenes de tegbap tobbszor es ma mar harmadjara van.Aggodok h nehohy valami komoly baj legyen.Nem hany,eszik rendesen nem nyugos.
2017. nov. 13. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha fertőzés okozza, van egyéb tünet is, elsősorban láz.
2017. nov. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fiamnak a fogzási pl egyértelmű volt, mert csak hőemelkedése volt (37,5-38) és tiszta duci volt az ínye.. Ehhez társult egy “hagyj békén” kedv, főleg az evésnél.

Viszont nem egész nap volt hasmenés hanem egyszer így egyszer úgy. Enni pedig nem evett új dolgot.


Szerintem is ha ez rota lenne, akkor látszódna rajta hogy nincs jól. Nekem felnőtt fejjel volt és folyamatos alvás ingert, hányingert hasmenést okozott, erőtlenséget (pl kórház liftben állva majdnem elaludtam) stb. Se inni se enni nem tudtam mert kijött. Valahogy így lehet ez a babáknál is gondolom.

2017. nov. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdező,a hasmenés az napi 10 nél kezdődik, nem kettő - háromnál.

Első, gyerek fertőző dolgoztam évekig, nem minden jár lázzal pl. sem a calici , sem a rota.

2017. nov. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De azert vigyem orvoshoz nem?Gondolom nem fog ramszolni a doki h minek hoztam ha nem ,napi 10* van hasmenese
2017. nov. 13. 09:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Én először inkább telefonon kérnék tanácsot. Valószínű kérdez majd tüneteket és az alapján mondja, hogy menjetek-e be.
2017. nov. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges emiatt vinni, ez nem hasmenés, ez csak laza széklet, ami lehet például fogzástól.

Annyit érsz el vele, hogy majd összeszed valamit a váróban.

Ha, lázas, vagy hány is, az megint más.

Azért mert semmi baja nincs, én nem tenném ki egy körzeti orvosi várónak, de te tudod.

2017. nov. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én vittem orvoshoz, mikor már minden evés után hasmenése volt... nekem is a fogzásra akarta fogni az orvos. Mondtam, hogy persze volt hig széklete, de max. napi 2.... nem ötször fél nap alatt!

Pár nap diétás étred, hasfogó, normaflore helyre hozta.

Azóta is fogzik, de nem volt ilyen tünet.


Viszont azt mondta a drnő ha nyálkás vagy véres széklet van, akkor kórház, fertőző osztály.


Ui. Mi a fertőző bejáró felől mentünk

2017. nov. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!