Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Bárányhimlő Nálatok mennyi...

Bárányhimlő Nálatok mennyi idő után jött ki a tesón? Ismertek olyat, ahol nem kapta el?

Figyelt kérdés
Kisfiam szerda óta bárányhimlős, nővére még nem volt. Szerintetek van esély, hogy legalább a két ünnep közötti és szilveszteri programokat nem kell lemondani?
2017. dec. 10. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Kijött az első pötty az első gyereken, rá 7 napra a második gyereken és rá 4 napra a harmadik gyereken.
2017. dec. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6 éves lànyom májusban volt. Kis öccse nem kapta el. Vártam 1 hetet, 2 hetet és semmi. Mi így jàrtunk. Be is oltattam őt ezek után.
2017. dec. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az en lanyom sem kapta el a fiamtol.
2017. dec. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy fölöslegesen tartom itthon? Együtt játszottak? Sokat voltak egy szobában Nálatok? Nálunk másfél év van köztük, egy szobában alszanak, sokat vannak együtt.
2017. dec. 10. 19:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Két hét a lappangási ideje. Ha elkapta tőle hamarosan kiderül. A fiam elkapta, neki csak összesen 10-15pöttye lett, még kezelni sem kellett, pedig kiváltottuk a rázókeveréket. Én meg pont terhes voltam, küldtek is vizsgálatra, az eredményig meg elszeparáltuk szegényt tőlem. Hálistennek nekem sem lett bajom, sem a picinek.
2017. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva volt. A nagy hozta haza oviból, a kicsi a 20. napon kezdett el pöttyösödni. A lappangási idő 14-21 nap. Nálunk mindkét gyerek iszonyú pöttyös volt. A kicsi bőrén nem volt egy ép négyzetcenti hely. Van esély, hogy elkapja. A programokat majd lemondod akkor.
2017. dec. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenki elkapta. Az első után egy héttel a következő, majd újabb egy hét után szinte napra pontosan a másik két gyerek is. A 3 fiú ki sem látszott a pöttyök alól, kötőhártya gyulladás is volt kettőnek, a lányomnak nagyon kevés pöttye volt. Ők nem os biztos, hogy egymástól kapták el, az oviban nagy járvány volt akkor. Csak a legkisebbnek hozták haza. Igazából már a tünetek megjelenése előtt is fertőzhet sajnos.
2017. dec. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!