Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Gyerek mandula műtét után...

Tündi0212 kérdése:

Gyerek mandula műtét után hány napig kell bent maradni a kórházban?

Figyelt kérdés
Akinek friss tapasztalata van ezzel kapcsolatban kérem írja meg! Esetleg akinek 1sz.gyermekklinikán műtötték gyermekét hogyan működik? Orr mandula műtét lesz mennyire fájdalmas utánna??
2018. jan. 8. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:

1 éjszakát kellett bent lenni. Szigony utcaiban voltunk.

Egyszerre műtötték a 3 és az 5 évesem.

A műtét egyenként 15 percig tartott, mindennel együtt. A kicsi a műtét után kb 10 percet sírt aztán elaludt. Aludt 1,5 órát, ezután ebédelt (pépeset), és utána kb olyan volt mintha mi se történt volna.

A nagyobb lányom (aki egyébként extra kényes, kb megcsípi egy szúnyog és fél órát sír...), ő kb 1 órát sírt önkívületben a műtét után, csak utána aludt el. Felkelés után már semmi baja sem volt, soha nem panaszkodott hogy fáj neki és nem is kellett több fájdalomcsillapítót se adni. Egy cataflamot kaptak mindketten összesen műtét után közvetlenül.

Ami őt eléggé megviselte az a branül, mert nem tudták a kézfejébe adni sajnos, hanem a könyökhajlatába kapta, így minden mozdulatnál fájt neki. Ezzel kínlódott szegény másnap reggelig.Illetve a nagyot megviselte azért a kórházi lét kicsit, ő ugye már jobban felfogta hogy mi történik, mint a kicsi. Mondta h haza akar menni, hiába próbáltuk játékkal elvonni a figyelmét, meg persze a branül is zavarta.

2018. jan. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én nem ismerem ezt a kórházat mi vidékről megyünk majd 1.sz gyermekklinikára ! Nekem is 5 éves a lányom és nagyon félünk de muszály mivel folyamatosan köhög és beteg! Mellette van még egy 2 éves és azért kérdeztem hány napot kell bent lenni! Azt hittem többet! Köszönöm szépen hogy megisztottad
2018. jan. 8. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!