Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2,5 éves kislányomnak szájfert...

Tündi0212 kérdése:

2,5 éves kislányomnak szájfertőzése volt de még a szájpadlásán piros pöttyök vannak ez mi?

Figyelt kérdés
Karácsony után jött ki neki hólyagok mostmár ez elmúlt és jól van anaftin sprayt használtunk! De a szájpadlásán tü hegynyi piros pöttyök vannak akinek volt ilyen kérem irjon
2018. jan. 8. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek, hogyhogy nem jut eszedbe az az alapvetö ötlet, hogy elviszed orvoshoz, mielött még rosszab lesz a gyereknek - nem is szólva arról, hogy közben fájdalmai is vannak.


NE otthon kezelgesd mindenféle vacakkal, hanem sürgösen vidd az orvoshoz!

2018. jan. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez tényleg furcsa.

AZt még megértem, hogy ünnepnapon nem viszed ilyen miatt ügyeletre, de már 2. hét kezdődik, amikor munkanap van, dolgozik mindenki. Orvos miért nem jutott eszedbe?

2018. jan. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De voltunk ügyeleten mikor kijött karácsony után ott kapott érzéstelenítő ecsetelőt és azt mondta H ez magától elmúlik mivel vírus fertozes!!!!! Voltunk rá 1 napra házi orvosnál aki szintén ezt mondta és azt hogy anaftin sprayvel fújjam!!! Úgyhogy nem itthon kezelgetem nem vagyok elmebeteg ! Azóta látta megint orvos szerdán ! Szóval segítséget szerettem volna kapni hogy ez így volt e másnak akinek volt már ilyen nem vagyok egy olyan ember aki itt írogat és nem visszi el orvoshoz!! egyébként nem hólyagos mar a szája nincs fájdalma jól van !!! Csak szájpadlásan van piros pöttyök!!!!
2018. jan. 8. 13:35
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Ez kez-lab es szaj fertozes, valoban elmulik magatol. Nagyon sokfele tunete lehet, elkepzelheto, hogy nalatok csak a szajaban vannak kiutesek, az en gyerekemnek csak a kezen es a szaja korul voltak. Nem faj, csak nyelesnel, ha a torkan is vannak pottyok.
2018. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor az "ez mi?" kérdésedet miért nem az orvosnak tetted fel???
2018. jan. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egészségügyisként is csak erős tippem van, hogy mi ez (herpangina, mely valóban vírus fertőzés és tényleg magától gyógyul). Ha 3x is elmondták szakemberek, hogy mi a diagnózis és a terápia, akkor mi egyebet szeretnél hallani? Igyon sokat a gyerek, ne menjen közösségbe, ne sportoljon. Ha az, amire gondolok, de nyilván csak tipp, amihez erősen hozzájárul az orvosok által mondott vélemény is, akkor egyéb teendőd nincs.
2018. jan. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
3. Hozzászólónak köszönöm!! Igen ez a betegség nálunk is volt lábán pár pötty de elmúlt! Egyébként a többieknek csak annyit mondanék hogy ez egy olyan oldal ahol kérdéseket tesznek fel (GYAKORI KÉRDÉSEK) és vannak itt olyan emberek akik segítenek egymásnak a tapasztalatokkal!!!
2018. jan. 8. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!