Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogyan kell kezelni szúnyogcsí...

Hogyan kell kezelni szúnyogcsípést? Nem vakarja, de egy hónapon át is égő piros, aztán göbök lesznek a bőre alatt hónapokig.

Figyelt kérdés

3 éves.


A gyógyszertárban adtak valami keveréket, kitűnően csillapítja a viszketést

De nagyon nem gyógyítja.

Égő gyulladt már egy hónapja (nem is egy csipese van, annak ellenére, hogy előre be volt kenve szunyogriaszto krémmel..)

Tavalyrol emlékszem hogy borzaszto nehezen mulik el neki kb 5 Ft -s nagyságú piros foltjai vannak és honapok mulva is kb borsnyi csomok maradnak a bőre alatt tőle de már olyankor nem gyulladt, de honapokig ott van.


2017. júl. 7. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Én felnőtt létemre ugyanígy jártam/járok, csak nekem viszked is. Ha nem baj, követem.
2017. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Supraderm krém,fenistil csepp,calcimusc nekünk ezek beváltak. Meg a cinkrázó. Mi tavaly nyáron jártunk igy.
2017. júl. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezek krémek külsőleg? Vagy gyógyszer?
2017. júl. 8. 12:36
 4/6 anonim ***** válasza:
A calcimusc van injekcio formaban is, meg valamifele ivos formaban is. Kalciumot adj neki valoban. Ez egyfajta allergias reakcio a szunyogcsipesre, a kalcium leviszi a duzzanatot jo esetben. A fenistil csepp is szajon at beviheto.
2017. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
A cinkrazo (patikaban keveros kremszeru valami) szerintem csak viszketesre jo. Regen himlore adtak, de mar nem, mert amit bekentel vele, azutan megmaradt az osszes heg. Nekem is van a cinkrazonak koszonhetoen egy a mellkasomon. Szerencsere gyorsan adott a doki mast, mert a patikaban hirtelen ezt adtak, amig nem jutottunk orvoshoz. Igy megusztam egy heggel.
2017. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Phlogosam kenocs! A legjobb
2017. júl. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!