Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Gyakran beteg ovodas koru...

Gyakran beteg ovodas koru gyermeketek egy betegseg lezajlasa utan, ha meg keves artalmatlan maradvanytunetet produkal, azonnal viszitek kozossegbe vagy meg esetleg 1-2 nap hagyjatok otthon erosodni az immunrendszeret?

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 17:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mindig ráhagyok pár napot, de ahogy elnézem, sokan nem így csinálják. Nyilván van olyan szitu amikor kb lehetetlen megoldani (eddigiek során 2-szer ugyan, de nálunk is volt ilyen, hogy még köhécselt kicsit, de halaszthatatlan volt a munka, segítség nem volt)


Én elsősorban azokat nem értem, akik otthon vannak terhesen vagy kistesóval, és mégis beviszik a gyereket az oviba úgy, hogy csorog a zöld váladék az orrából, vagy úgy köhög szegény, hogy majd' megfullad.


Összességében szerintem ha van rá mód, akkor érdemes otthon tartani a gyereket, mert tényleg sokkal könnyebben benyalnak valami új vírust ha még nem pörög 100%-on az immunrendszerük.

2018. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Egyetertek kedves utolso.

Multkor en is osszefutottam egy csoporttars gyerekevel es szuleivel vasarlas kozben, azon a heten beteg volt a gyerek. Kovetkezo heten benn az oviban egy hetfoi reggel oltozes kozben olyan hurutosan kohogott a gyerek meg, hogy csak lestem.

Igy hogy a fenebe legyen egeszseges mas gyereke?

Mi mar dolgozunk, sajnos eleg nehez szervezessel megoldani a gyerek itthon maradasait, segitsegunk sem sok, de megis megtesszuk, ha ugy hozza a helyzet. De tenyleg, akinek otthon a pici vagy varandosak otthon vannak mar, de viszik a nagyot betegen, felig meggyogyulva, azokat en sem ertem.

2018. jan. 29. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!