Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Háziorvosotoknak mi a vélemény...

Háziorvosotoknak mi a véleménye a probiotikumokról?

Figyelt kérdés
Antibiotikumhoz szokta javasolni?
2018. jan. 29. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokta mondani, én mondtam egyszer, hogy vennék, válasza:jól teszi anyuka, lehet venni, nem vényköteles. Azóta nem is igen szólok róla, automatikusan veszem ha szükségesnek látom pl hasmenésre is javallt, nem csak antibiotikum mellé
2018. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig mondja antibiotikum mellé. Még mikor kisbabaként hasfájós volt is ajánlotta.
2018. jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is mondja mindig.
2018. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon ritkán ír antibiotikumot, de akkor mindig javasolja a probiotikumot is.
2018. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A miénk, ha a városban felüti a fejét a hasmenéses-hányós vírus, e-mailban szól, hogy akár megelőzés/tünetek enyhítése céljából is érdemes adni.
2018. jan. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert a miénk azt a szöveget tolja, hogy semmi értelme, szerinte ez csupán terméktársítás. Mármint az antibiotikum mellé. Simán hasmenés esetén szokta javasolni. Kíváncsi voltam más orvos mit mond erről, úgyhogy még jöhetnek válaszok.

Köszönöm.

2018. jan. 30. 11:47
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom, mennyire fölösleges, de nekem orvosi diploma nem kell ahhoz, hogy lássam a tökéletes 1-1 megfelelést bármeny durva sörözést-pálinkázást követően a cifra tartóssága és a tetszőleges probiotikum bevitele vagy elmaradása közt (akár egy mezei olcsó joghurt esetén is). Működik, nehezen lehetne ráfogni, hogy placebo.
2018. jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!