Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miért nem enfedi meg sok...

Miért nem enfedi meg sok szülő, hogy betegen ne menjen iskolába a gyerek?

Figyelt kérdés
Itt is rengeteg olyan kérdést lehet olvasni, ahhol katasztrófaként élik meg, ha kihagy pár napot.
2018. febr. 4. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem ismered csak az egyik oldalt. Nem tudhatod hogy az adott kérdező már hányszor lógott azzal az alibivel hogy beteg holott nem volt semmi baja.


Persze, aláírom, van maximalista szülő is, de ők vannak kevesebben.

2018. febr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát én kitűnő vagyok, soha nem lógtam, mégsem engedik meg. Volt, hogy az ofő felhívta, hogy hányok, köhögök, lerókáztam a könyvet, vigyen haza! Tudod mi lett? Már a suliban elkezdték és utána is úgy tettek velem, mint a gyilkossal. Mert tuti direkt csináltam, hogy ne kelljen suliba menni.

Vanbak lógósak, de a többség ilyen.

2018. febr. 4. 14:34
 3/9 A kérdező kommentje:
*nem ilyen
2018. febr. 4. 14:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Arról hogy milyen a többség, te nem tudsz nyilatkozni. Ahogy arról sem, hogy milyen a szülők többsége.
2018. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Te nem unod, hogy ezt hetente megkerdezed???
2018. febr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Talán mert nem tudják hippsz hoppsz megoldani a felügyeletet.egy munkahely n olyan hogy szabadon jössz mész lógsz
2018. febr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem unom, mert nem írtam ki, csak olvastam itt több helyen is ugyanezt.

A többségről tényleg nem, csak az osztálytársaimról tudok nyilatkozni.

Nem vagyok már kisgyerek, hogy otthon kell velem lenni. Akkor is azért kellett bejönni értem, mert hányósan nem engedtek fel a buszra.

2018. febr. 4. 15:16
 8/9 anonim válasza:
Nekem is volt 40 fokos lázam kaptam egy aspirint azt már rugdostak is a suli fele
2018. febr. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Apukámnak az volt a “mániája”, hogy ha nem vagyok lázas, nem vagyok annyira beteg, hogy ne mehessek suliba. Ebből azert volt par vitánk, mivel alapvetően egy nehezen belázasodós típus vagyok... Azért ha rókáztam, eszébe nem jutott ezért hőbörögni...
2018. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!