Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Beadattátok a Bexsero-t? Ha...

Beadattátok a Bexsero-t? Ha igen, mennyi idős volt a baba? Késő fél évesen beadatni?

Figyelt kérdés
Most 3 hónapos a babám és sajnos most váratlan kiadások miatt nem tudjuk megvenni, de 2-3 hónap múlva már nem fog gondot okozni. A védőnő szerint bőven ráérünk, a gyerekorvos szerint viszont nem. Nektek mi a tapasztalatotok?
2018. febr. 18. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi beadatjuk. Nálunk úgy oltja az orvos, hogy előbb a naisvacot (agyhártya c ellen véd) az első oltást 3 hosan kapta, a következőt 5 hónaposan fogja. Utána jön a bexsero. Én sok helyen utánanéztem, és az alapján nem marad le semmiről a babad, bár nem vagyok orvos, szóval ezt csak a saját utána olvasott és kérdezett információm alapján írom.
2018. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia. A kisfiam egy éves volt, amikor az első oltást megkapta. Szerintem nem vagytok elkésve.
2018. febr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam 10 hónaposan kapta az elsőt, most, másfél évesen az utolsót, szerintem se vagytok lekésve. Én azt csináltam, hogy felhívtam jó pár patikát és megkérdeztem, hogy hol, mennyibe kerül, mert vannak eltérések.
2018. febr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A babánk 6 hónaposan kapja az elsőt. Viszont vidéken több gyógyszertárat felhívtam január végén, sehol sem volt kapható, nem tudták megmondani, mikor lesz, végül egy pesti gyógyszertárban volt raktáron.
2018. febr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 1,5 éves, múlt héten vettük meg a vakcinákat, de csak nyáron kapja, ha betölti a 2-t.
2018. febr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
off, hol vettetek? mi sehol nem kaptunk :(
2018. febr. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20 es 22 honaposAn kapta meg a szurikat.
2018. febr. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, 4 honaposan kapta az elso adagot. Es azt javaslom minel hamarabb kezd el keresni, hogy hol kaphato, nekem pesti barataim se talalnak mar oltoanyagot.
2018. febr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#6-os, 4 hónapja vártunk rá, csütörtökön hívtak a gyógyszertárból, hogy mehetünk érte.
2018. febr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A budakalászi Auchan patikájában, de még januárban.
2018. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!